Zespół MIG na Dzień Kobiet!

Gmina Oława przygotowała niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Uwaga! Tym razem nie tylko dla pań!

– Zapraszamy wszystkich, nie tylko panie, do Stanowic, 8 marca o godzinie 19.00 na koncert. Wstęp wolny! – czytamy na stronie internetowej Gminy Oława

Zespół MIG pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska. Formację tworzy czworo rodzeństwa: Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Za oficjalną datę powstania zakłada się rok 2000, kiedy to zespół rozpoczął pracę nad materiałem wydawniczym. Ich pierwszy utwór „Co ty mi dasz” osiągnął ogromną popularność i jednocześnie stał się jednym z największych hitów disco polo i Dance. Trzeba podkreślić, że zespół jako jeden z nielicznych tworzy same autorskie utwory, w których można usłyszeć, żywe instrumenty. Głównym pomysłodawcą, autorem tekstów i muzyki jest wokalista zespołu Marek. W roku 2011 Formacja zajęła pierwsze miejsce na Festiwalu Disco Polo I Dance w Ryjewie, ale to nie koniec sukcesów tej grupy, rok później zespół dzięki widzom programu POLO TV i głosowaniu SMS zajął pierwsze miejsce na festiwalu DISCO HIT FESTIWAL KOBYLNICA a piosenka „Jej dotyk„ uzyskała tytuł Hitu Lata 2012

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (11)

 1. fan Stefana

  Jeśli to powyżej jest prawdziwe- to trzeba to pokazać na cały świat,!!!!!! no i niech sprzeda ten tekst – będzie nowy wielki przebój tych z miga Doskonałe cyt:
  ” TERAZ TA DUPECZKA JEST MOJOM PANNOM” – a jo jest tfym suchaczem Stefan

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Gościu żeby ja ci nie pokazał!!!! W internecie to można dzisiaj wszsytkich znaleść! Napisałem to z telefonu zeby powiedzieć ze ta muzyka ma wspomnienia u ludzi i jest spoko. A nie mam polskich znakow w telefonie wiec sie nie czepiaj bo zarobisz. Serio. Wazne ze jestesmy razem i ląnczy nas muzyka zespołu MIG i innych! Na koncert pojdziemy obowiazkowo, nawet jak bedzie dla loszek tylko wjazd to i tak pojde z mojo polowa piekna (kocham cie Kiti!) nawet jakbym sie pod kieca miał jej schowac. Kosa na hejterow.
   Wy tacy miastowi ze zapomnieli jak to jest. Pewnie se tego swojego Góreckiego miastowego zapodajecie. Albo Lutoslawskiego – a kiedy oni zrobili hit jak MIG? Nawet ćwiatki hita nie zrobili. To słuchajcie se nudziarzy i gapcie na mazidła jakiegos Cy Twombly czy innego. Jak mnie sonsiad Pendereckiego zapodał to mnie krowa poroniła.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Stefan Śpiewaj

  dobra, przekonałeś mnie, zacząłem pisać profesjonalny tekst do tego wspomnienia Stefana, mam nadzieję, że MIG to zaśpiewa.
  „Zagadywałem do jednej loszki,
  bo jechołem ałtobusem do mej wioszki”
  druga zwrotka: refren
  „Teraz ta dupeczka jest mojom pannom,
  a jo jom kochoam razem z mojom wannnom”
  zaraz napiszę trzecią zwrotkę
  ale będzie przebój!!!!!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.