Domanasiewicz w Probusie

Spotkanie z doktorem Adamem Domanasiewiczem, światowej sławy mikrochirurgiem, odbędzie się w piątek, 23 lutego o godzinie 17:30 , w Sali CTKiR Browar „Probus” przy ul.Młyńskiej w Oławie

Zaprasza radny Rady Miejskiej Witold Niemirowski: – To kolejne bardzo ciekawe spotkanie. Gościem specjalnym będzie tym razem dr Adam Domanasiewicz, światowej sławy mikrochirurg. Opowie o swojej ciężkiej pracy, o pierwszej w świecie operacji przyszycia ręki pacjentowi, który nigdy jej nie posiadał. Ponieważ dr Domanasiewicz jest człowiekiem wielu pasji, opowie również o walkach rycerskich, w których od lat uczestniczy, o korzeniach ormiańskich, gdyż jest z pochodzenia polskim Ormianinem, pełni funkcję prezesa Towarzystwa Ormian Polskich we Wrocławiu.

Wybitny lekarz jest również himalaistą, ekspertem do spraw odmrożeń, ale również miłośnikiem strzelectwa sportowego.

(ck)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (6)

    • I co z tego? Przynajmniej jako radny coś robi, to jakieś spotkanie zorganizuje z ciekawą osobą, to się w WOŚP zaangażuje, kiedyś jakieś stypendia dla zdolnej mlodzieży z diety fundował. Żeby pozostali radni przejawiali połowę jego zapału i działania, a nie trwonili czas na jakieś głupie ankiety o inwestycjach na które mają taki sam wpływ jak na wybory w Północnym Sudanie. Prędzej bym zagłosował na takiego Witka, mimo, że z BBSu, niż na pięknego Tomasza, albo kogoś z PO czy Nowoczesnej.

      Zgłoś naruszenie regulaminu

      Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.