reklama

Jak władze powiatu rozwiązują problem z ukraińskimi uczniami

Kto za to odpowiada? Pochodzący zza wschodniej granicy uczniowie klas sportowych z Zespołu Szkół w Jelczu-Laskowicach skreśleni z listy studentów, problemy z płatnościami i opiekunami prawnymi. Jak Zarząd Powiatu zamierza wyjść z tej sytuacji, zwłaszcza że uwikłany jest w nią jego etatowy członek? Czytaj artykuł w całości w e-wydaniu: http://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2018-02-08

Kategoria artykułu: Aktualności

reklama

Komentarzy (33)

 1. Tylko JEDEN etatowy członek uwikłany? A kto z członków zarządu odpowiada za oświatę? Kto wnioskował o powołanie każdego z tych członków na członka? Wreszcie kto ich wszystkich wybrał na tych członków etatowych i nieetatowych? Jak zwykle sukces ma wielu ojców i matek, porażka jest sierotą. Kozioł ofiarny musi się jednak znaleźć i najbardziej na to zaszczytne stanowisko pasuje uwikłany etatowy członek. Brawo WY!

  Komentarz
  • rodzic musi siedzieć cicho

   Dokładnie, w pełni popieram. Wszystko zgodnie z prawem i dla dobra dzieci, modne hasło i często używane przez tych etatowych i nieetatowych.
   Trzeba się godzić na wszystko i nic nie mówić, tak świetnie to przygotowali.

   Komentarz
 2. Prawo i Sprawiedliwość – przestrzegane i stosowane w powiecie. Samorządowe drugie dno po raz kolejny. Oczywiście nie ma winnych, samo się zrobiło. A Pani starosta odpowiedzialna za oświatę? nic nie wiedziała? Cały zarząd zdumiony? Gratulacje dla tych ludzi, świetnie nas reprezentują.

  Komentarz
 3. kurcze przecież to nie tylko wina Paduli ale i całego zarządu i tych co się oświatą zajmują, a Pani dyrektor też chyba bez winy nie jest ?

  Komentarz
 4. Co może dyrektor jak cały zarząd tak chce i szefowa wydziału oświaty – też. Dyrektorka miała się kłócić i odmawiać staroście? Dopiero kiedy sprawa wypłynęła i konsekwencje międzynarodowe – zaczęli „pękać” i sypać jeden przez drugiego. Ale kto się zajmie rządzącym pisem? porządek będzie możliwy dopiero po wyborach.

  Komentarz
  • Ani w powiecie ani w J-L nie rządzi PiS. Miejscowy PiS jest tylko mniejszościowym koalicjantem PO, BBS, SLD itd.

   Komentarz
 5. odwołali czlowieka ktory chcial sprawe im uratowac. Czytalem w gazecie wyborczej stanowisko kuratorium, zmienili status szkoly zeby usunac uczniow. Wszystko z polamaniem prawa! Jednak najwazniejsze, starosta popiera dzialania dyrektorki.

  Komentarz
  • Wiara w Wyborczą czyni cuuuuuda!A jakby napisali że UFO wylądowało pewnie też czesc by uwierzyła.Media zawsze sensacji szukają i stawiają sprawę niekoniecznie prawdziwie.Zadzwon do szkoly,zapytaj,a potem pisz.

   Komentarz
  • Zamiast dziękować że zapobiegają ludzie tragediom to lepiej winnych szukać.Dziekujcie nauczycielom że się tyle dziećmi opiekowali i że nie doszło do tragedii żadnej.Jakby któryś trafił na stół operacyjny wtedy nie byłoby chętnych by wziąć odpowiedzialność a rodzice setki kilometrów stąd.

   Komentarz
 6. Morda w kubeł dla dobra dzieci

  Pan starosta nie widzi sprawy, że szkoła pozbyła się w tym roku szkolnym 24 uczniów tylko z trzech klas sportowych.
  Jutro trudności mogą dotknąć każdego innego kierunku w tej szkole wedle upodobania albo nieudolności zarządzających.

  Komentarz
 7. Te – anonim nie kłam W powiecie rządzi pis ze starostą z pisu (kandydat do sejmu również). Jakość, kulturę i standard rządów pisu w powiecie widać gołym okiem, nie tylko na przykładzie tej kompromitacji w szkole. Zresztą, nie odbiega od poziomu w pozostałej części Polski.
  No i nie kłam że PO jest dla niego koalicjantem w powiecie. Większość rady to pisssofff – cy.

  Komentarz
 8. Nie jestem żaden „Pieniacz” tylko oznajmiam ci, jak naprawdę jest. Od kiedy jakić kandydat do Sejmu rządzi czymkowiek? Nie widzisz różnicy między posłem a kandydatem? No to marsz do okulisty.

  Komentarz
 9. Wanda co nie chciała enerdowca

  No to mamy dramat. Oławski pis „na usługach postkomunistycznej koterii”. Tak napisał powyżej ” Anonim”.
  Ciekawe co na to lokalne struktury pis.

  Komentarz
 10. Ogladalen w OTVK relacje z odwolania. Zenada. Zero merytorycznych powodow. Pani vice cos zarzuca, czlonek sie broni, starosta potwierdza jego slowa. DNO!

  Komentarz
 11. No racja wielkie mi rzeczy z tym odwołaniem Samo życie. Pogadamy lepiej o czymś co dotyczy Olawy np. dróg.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.