Jak władze powiatu rozwiązują problem z ukraińskimi uczniami

Kto za to odpowiada? Pochodzący zza wschodniej granicy uczniowie klas sportowych z Zespołu Szkół w Jelczu-Laskowicach skreśleni z listy studentów, problemy z płatnościami i opiekunami prawnymi. Jak Zarząd Powiatu zamierza wyjść z tej sytuacji, zwłaszcza że uwikłany jest w nią jego etatowy członek? Czytaj artykuł w całości w e-wydaniu: http://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2018-02-08

Kategoria artykułu: Aktualności

reklama

Komentarzy (33)

 1. Tylko JEDEN etatowy członek uwikłany? A kto z członków zarządu odpowiada za oświatę? Kto wnioskował o powołanie każdego z tych członków na członka? Wreszcie kto ich wszystkich wybrał na tych członków etatowych i nieetatowych? Jak zwykle sukces ma wielu ojców i matek, porażka jest sierotą. Kozioł ofiarny musi się jednak znaleźć i najbardziej na to zaszczytne stanowisko pasuje uwikłany etatowy członek. Brawo WY!

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Co może dyrektor jak cały zarząd tak chce i szefowa wydziału oświaty – też. Dyrektorka miała się kłócić i odmawiać staroście? Dopiero kiedy sprawa wypłynęła i konsekwencje międzynarodowe – zaczęli „pękać” i sypać jeden przez drugiego. Ale kto się zajmie rządzącym pisem? porządek będzie możliwy dopiero po wyborach.

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Te – anonim nie kłam W powiecie rządzi pis ze starostą z pisu (kandydat do sejmu również). Jakość, kulturę i standard rządów pisu w powiecie widać gołym okiem, nie tylko na przykładzie tej kompromitacji w szkole. Zresztą, nie odbiega od poziomu w pozostałej części Polski.
  No i nie kłam że PO jest dla niego koalicjantem w powiecie. Większość rady to pisssofff – cy.

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.