Komentarzy (107)

   • Hans vel Staszek

    Za głupi jest na stand up’era , jeden tekst o postkomunistycznych sitwach maglowany do us*ania nie śmieszy tylko szarpie na wymioty ,a rola forumowego (…) dobrze mu wychodzi ,więc niech się tego trzyma ,bo raczej nie ma innych chętnych żeby zostać błaznem/pośmiewiskiem jak Zbigniew vel Rolf – (…) 🙂

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • kibic Moto Jelcz Oława

    Ty obserwator zgłoś się do okulisty , bo kiepsko obserwujesz. Dzięki komu powstały klasy sportowe o profilu piłki ręcznej, dzięki komu dzieciaki z tej szkoły osiągały wysokie wyniki w rozgrywkach w swoich kategoriach wiekowych , dzięki komu mieliśmy 1 ligę piłki ręcznej- własnie dzięki Paduli, który był niewygodny dla władzy?

    Na pewno sprawa szkoły będzie miała swój rozgłos.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
    • Wysokie wyniki sportowe dzieciaków – proszę o konkrety. Ale wyniki ligowe a nie turnieje towarzyskie. Ktoś znów buduje mity. Nie chodzi o wygranie meczu ligowego tylko np półfinały mistrzostw Polski bo to juz jest „wysoki wynik sportowy „.

     Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
     • kibic Moto Jelcz Oława

      Nie wiem czy warto odpisywać komuś z pod nicku anonim, tak jak by nie istniał, ale spróbuje odpowiedzieć. Mimo kryzysu w piłce ręcznej wywołanego sztucznie 9 drużyn młodzików i juniorów uczestniczy w rozgrywkach Ligii wojewódzkiej, no i III liga seniorów. Jeśli chodzi o osiągnięcia; seniorzy w 2016 roku zajęli 4 miejsce w 1 lidze z taką samą ilością punktów co 3 drużyna i Padula był zaproszony na rozmowy do tworzącej się elitarnej SUPERLIGI piłki ręcznej, niestety względy finansowe uniemożliwiały wejście. Mielibyśmy okazję oglądać mecze na najwyższym poziomie z udziałem najlepszych drużyn w Polsce i w Europie np.VIWE TAURON Kielce ( zwycięzca meczu w Lidze Mistrzów z FC Barcelona) czy Orlen Płock.
      Po za tym wychowankowie LKPR Moto Jelcz Oława byli powoływani do kadry Wojewódzkiej;
      Jakub Laferi, Filip Wawrzyniak Adam Prokofjew.
      Do Kadry Narodowej juniorów młodszych selekcjoner powołał Natalie Żurawską .
      Do Kadr Narodowej juniorów powołany Paweł Dutkowski.
      Do Kadry Narodowej seniorów selekcjoner powołał byłego bramkarza Marcina Schodowskiego.
      czy to cie przekonuje pewnie NIE , bo jesteś jednym z nie licznych którzy zacierają ręce z upadku piłki ręcznej w naszym mieście i powiecie ale spoko ta emocjonująca dyscyplina jeszcze się odrodzi na pohybel takim jak TY!

     • Rodzic , nie kumam czy ty stajesz w obronie dzieciaków którzy chcą trenować piłkę ręczna w tej szkole ?
      Pycha , pycha – co to i do czego nawiązujesz bo znowu nie kumam?
      Czy tobie się podoba czy nie szkoła ma rozgłos i tanią negatywna reklamę, bo media o tym piszą -polecam najnowsze wydanie GP.

    • Pilka ręczna to gra zespołowa wiec proszę napisać o zespołowych sukcesach druzyn młodzieżowych a nie o pojedynczych osobach. A kadra wojewódzka to żaden sukces bo w tą upadającą dyscyplinę na Dolnym Śląsku gra tylko kilka drużyn. W sumie to szkoda czasu by pisać i polemizować z kimś tak zaślepionym. ..

     Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
     • kibic Moto Jelcz Oława

      Ranczer czy ty taki głupi czy głupiego udajesz, nie trawisz piłki ręcznej to twój problem, ale przynajmniej nie wypisuj bzdur albo weź się za uprawianie szach podwodnych, podobno w wodzie mózg lepiej funkcjonuje.
      SZACH-MAT!

 1. PKS, szpital zadłużone, afera finansowa LGD Starorzecze Odry, afera w klubie szczypiorniaka .Marnotrawi się publiczne pieniądze, winnych nie ma ale zarząd powiatu ma się dobrze , daruje jeszcze za symboliczną cenę obiekt pałacowy , a starosta zadowolony sam z siebie tańczy sobie na studniówce,potem na oławskim rynku i na balu starosty.

  http://olawa.naszemiasto.pl/artykul/lgd-starorzecze-odry-dlugi-i-balagan-w-stowarzyszeniu,2065816,artgal,t,id,tm.html

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Zarząd powiatu powinien podać się do dymisji – w całości. To międzynarodowa kompromitacja, o pieniądzach nie wspominając.
  Pani oświatowa radna z Jelcza też powinna dać sobie spokój (obydwie właściwie) utraciliśmy do nich całkowicie zaufanie.
  Skład koalicji w powiecie :pis, sld, psl ? oraz ugrupowanie „uniwersalne” jak klucz francuski. Geniusz goni geniusza.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Rolf Michałowski

   Bezczelne kłamstwo postkomunistycznego hejtera! Gdzie link do tego sondażu?

   Wszystkie sondażownie podają poparcie dla PiS pomiędzy 43 a 50%, a dla PO kilkanaście %.

   W naszym powiecie PiS oczywiście wyborów samorządowych nie wygra, bo oławski PiS, to nie jest żaden PiS, lecz teatrzyk lalek postkomunistów. „Działacze” PiS z drużyny Brezdenia nic dla Mieszkańców powiatu nie zrobili, a tylko wysługiwali się lokalnej sitwie postkomunistycznej.

   Nawet, gdyby jakimś cudem kandydaci lokalnego PiS zdobyli większość w wyborach w naszych samorządach, bo PiS w ogóle ma potężne poparcie społeczeństwa, a PO i jej przybudówki są skompromitowane do szpiku kości, to i tak nic się u nas nie poprawi, bo sprzedawczyki z lokalnego PiS dalej będą wysługiwać się lokalnej sitwie, za odpowiednie dobrze opłacane stanowiska, rozumie się.

   Potrzebujemy zupełnie nowych ludzi, nie skażonych lokalnymi układami i uczciwych. Jest zatem pole do popisu dla oddolnych inicjatyw i tworzenia prawdziwie niezależnych komitetów wyborczych. Jest także nadzieja na wystawienie takich kandydatów przez nową partię Kornela Morawieckiego – Wolni i Solidarni.

   Nie możemy się jednak rozdrabniać. Cała opozycja do aktualnie rządzącej u nas sitwy powinna się zjednoczyć i wystawić wspólnych kandydatów.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Nie żartuj Pan, jeżeli z tej partii wystartuje pewna skompromitowana Pani, ekspertka od wszystkiego a w szczególności prowokacji i nadstawiania ucha, związana zresztą wcześniej z Kukiz 15 to z pewnością macie szanse 😉
    Oławie potrzebni są ludzie kompetentni dlatego obecny burmistrz wygra w cuglach. Tylko BBS jest gwarantem profesjonalnego podejścia do zarządzania miastem.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
    • Ta Pani ma aktualnie tyle wspólnego z Kukizem co Brezdeń z BBSem. A co do BBSu, to tak jak rzecznik Kukiza oławskiego powiedział. Teraz będą kadencje 5 letnie, to może w końcu uda się BBSowi dotrzymać obietnic wyborczych i wyrobić się w czasie kadencji, to tyle na temat ich „profesjonalizmu”.

     Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
     • Zwłaszcza, że w niektórych sondażach już ich Kukiz przebija, jeszcze niech się połączą z Nowośmieszną. Tylko PSL i tylko WiS.

     • Rolf Michałowski

      PSL? Za umowę gazową z ruskimi, czy za te ich wszytskie afery?

     • Panie Rolfie proszę podać nazwiska osób zamieszanych w te opisywane przez Pana „afery” i jednostki prokuratur, które prowadzą w tym zakresie postępowania. Bo Pan ciągle bredzi o aferach, a PiS rządzi już 2 lata a ilość poważnych spraw, które prowadzą prokuratury wobec wysokich rangę członków PO-PSL, jest zerowa. Nawet Gronkiewicz – Waltz nikt żadnych zarzutów nie postawił, a co raz częściej słychać o aferach związanych z posłami i senatorami PiSu (np: Kogut). Ile mamy jeszcze czekać, aż PiS rozliczy te „afery”? Dziesięć, dwadzieścia, a może trzydzieści lat?

    • Rolf Michałowski

     Nie wiem, o kim jest mowa, bo anonimowy troll ps. Michał nie raczył o tym poinformować, jednak uważam, że „nadstawianie ucha”, czyli słuchanie życzeń i postulatów Mieszkańców, jest właściwą cechą każdego dobrego samorządowca. Zaś prowokacja jest najlepszą bronią w walce z korupcją, tak rozpowszechnioną pod rządami BBS.

     Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
     • Spadłem z krzesła, ze śmiechu jak to przeczytałem. Najwyraźniej bardzo słabo zna pan tą osobę.

     • Rolf Michałowski

      Panie „znajomy”, bardzo proszę o pełne informacje dotyczące „tej osoby”. Ludzie muszą wiedzieć, na kogo głosują. Skoro postanowił Pan publikować swoje opinie, to bardzo proszę o konkrety, albo o rezygnację z publikowania bezpodstawnych opinii.

     • Powiem w skrócie, nie o takie „nadstawianie uszu” i „prowokacje” chodzi jak opisał to Pan w swoim poście, a na pewno nie o takie efekty jak wspomniane przez Pana. Jak będą wybory to na pewno co do tej osoby zostaną te konkrety wyciągnięte. A teraz po co, skoro to praktycznie anonimowa osoba?

     • Rolf Michałowski

      „Znajomy”, czy „Michał”, to klasyczny przykład załganego i podłego hejtera. Niby nie mówi, o kim mówi, choć, jest to jest jasne dla wszystkich, którzy śledzą na bieżąco lokalną scenę polityczną. Niby coś tam sugeruje, posługując się tylko podłymi insynuacjami, bez żadnych faktów, ale praktycznie szkaluje osobę, która może zagrozić reprezentantowi lokalnej sitwy w wyborach.

      Takie zabiegi są karalne i wystarczy, że osoba, którą taki hejter szkaluje, zwróci się do prokuratury z wnioskiem o ustalenie personaliów hejtera i wystąpi do sądu karnego z prywatnego oskarżenia.

     • „szkaluje osobę, która może zagrozić reprezentantowi lokalnej sitwy w wyborach” – nie wiem z czego człowieku spadłeś ale musiało być bardzo wysoko. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

   • Panie Rolf ,pańska diagnoza co do obecnej sceny politycznej jest trafna ale z jednym nie mogę się zgodzić, namawianie na jakieś nowe inicjatywy w roku wyborczym jest nieporozumieniem a już na pewno tworzenie komitetów wyborczych pod szyldem nowej partii Kornela ,Morawieckiego. Z pełnym szacunkiem dla opozycjonisty Kornela Morawieckiego ale jego niektóre wypowiedzi w sejmie same się wykluczają i ze względu na sędziwy wiek już powinien przejść na ,,polityczną” emeryturę.
    pozdrawiam

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
    • Rolf Michałowski

     Sam Kornel Morawiecki jest symbolem, który skupia wokół siebie wartościowych ludzi, między innymi wartościowych członków PiS, którzy wylądowali w lokalnych strukturach PiS zdominowanych przez lokalne sitwy, jak u nas struktura Brezdenia.

     W najbliższym czasie spotkam się z Kornelem Morawieckim, więc uprzejmie proszę o wyliczenie Jego „wypowiedzi w Sejmie, która same się wykluczają”. Zapytam Go o te wypowiedzi i poinformuję Państwa szczegółowo na stronie internetowej Stanowicko-Marcinkowickiego Stowarzyszenia Mieszkańców o Jego reakcji.

     WiS jest dokładną odwrotnością .Nowoczesnej, do której, jak szczury z tonącego okrętu pouciekały różne kanalie z PO.

     WiS jest tratwą ratunkową dla uczciwych członków tych struktur PiS, w których rządzą różne Brezdenie, bo trudno, żeby na tym samym terenie powstawały równoległe struktury PiS – jedne na usługach lokalnych sitw i mafii a drugie wierne programowi PiS i służące lokalnym społecznościom.

     Jednocześnie do WiS mogą wstąpić ci sympatycy PiS, którzy chcą służyć społeczeństwu, a którym służba różnym Brezdeniom z oczywistych powodów nie odpowiadała.

     Na łamach naszej „Powiatowej”, w jej najnowszym numerze, rozległo się już żałosne wycie lokalnej sitwy, bo w nadchodzących wyborach nie będzie już miejsca na korupcję wyborczą, na manipulacje ani na fałszerstwa, co oznacza oderwanie od koryta różnych orwellowskich świń.

     Lokalne społeczeństwo musi otrzymać solidną i wiarygodną alternatywę dla tego orwellowskiego chlewu, żeby ludzie poszli masowo do urn, widząc realną nadzieję na zmianę. Na dobrą zmianę. Ma ktoś dobre pomysły na tę alternatywę? Słuchamy.

     Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
     • Czy Pan Rolf zgadza się z poglądem Pana Kornela, że należy do Polski sprowadzić islamskich „uchodźców”?

     • Skoncz juz z tym wyciem. Znałem jedną taką nawiedzoną w Oławie, która co przeszła parę metrów po chodniku to kładła się krzyżem na ziemi i leżała. Ty jesteś jej zamiennikiem. Ona tylko leżała, a ty nadal na swoją nutę ujadasz i kwiczysz. Do zrzygania. A o swoich piesniach pochwalnych dla Morawieckiego możesz stworzyć kącik poezji urojonej. Prawdziwy giermek przy Don Kichocie. Jeden i drugi oderwany od rzeczywistości.

     • Rolf Michałowski

      Drogi „wyborco”, zważywszy fałsz zawarty w pytaniu:

      „A nie ma pan wrażenia, że dzisiejszy spór zaczął się od łamania Konstytucji przez rządzących i niepublikowania wyroków TK, aż do obecnych, niekonstytucyjnych zmian w SN i KRS?”

      podzielam pogląd Kornela Morawieckiego. Trybunał Konstytucyjny nie potwierdził zarzutów rzekomej niekonstytucyjności ustaw o SN i KRS. Zatem zawarte w pytaniu twierdzenie o rzekomym łamaniu Konstytucji przez rząd Zjednoczonej Prawicy jest kłamstwem.
      Wiemy też wszyscy o tym, że aktualna Konstytucja zawiera sporo spuścizny po komunie i musi zostać odpowiednio zmodyfikowana. Prezydent Andrzej Duda zapowiedział przeprowadzenie referendum w tej sprawie.

     • Rolf Michałowski

      Drogi „Anonimie”, Kornel Morawiecki nigdy nie powiedział, że „do Polski należy sprowadzić islamskich uchodźców”. To fałsz.

      Poza tym, przecież przyjmujemy islamskich uchodźców, choćby z Afganistanu.

     • „WiS jest tratwą ratunkową dla uczciwych członków tych struktur PiS)…)” – uczciwi i honorowi ludzie nie potrzebują żadnych tratew ratunkowych!!! Potrzebują ich tylko Ci którzy chcą się jedynie do koryta dopchać i jak widać takich Pan popierasz. W PISie jak i w WISie pełno takich „uczciwych”. A i sam Kornel Morawiecki jest tak uczciwy, że wjechał do sejmu na plecach Kukiza a później mówiąc kolokwialnie pokazał Kukizowi i wyborcom Ruchu Kukiz 15 środkowy palec. Idź Pan w pi.du z taką uczciwością i nie zaśmiecaj tego forum swoimi bzdurnymi wywodami. Znalazła się kolejna gwiazda lokalnej polityki. Żenujące są te Pańskie wywody.

     • http://www.newsweek.pl/polska/polityka/kornel-morawiecki-za-przyjeciem-uchodzcow,artykuly,421006,1.html

      Tu jest potwierdzenie tego, że powiedział.
      A jakby tego było mało to tu jeszcze stanowisko prof Pawłowicz co do jego wypowiedzi.

      http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-12-29/pawlowicz-do-kornela-morawieckiego-ws-uchodzcow-rozwscieczyl-nas-pan-szkodzi-pan-pis/

      A co do uczciwości samego Kornela.
      https://wiadomosci.onet.pl/kraj/niezaleznapl-ks-jegierski-zarzuca-kornelowi-morawieckiemu-ze-ten-nie-chce-oddac-100/g4y010j

      Chyba, że Panu imponuje, że Pan Kornel ma żonę, a żyje z konkubiną,
      http://prawy.pl/11798-kornel-morawiecki-kolejny-falszywy-idol-srodowisk-katolickich/

      Dla mnie zupełnie niezrozumiałym jest, jak ktoś taki jak Pan Rolf, któremu bliskie są ideały prawdziwego PiS i jego programu może w ogóle pomyśleć o rozmowie z facetem, który ma bardziej lewackie poglądy i zachowanie niż Nowośmieszna.

      Z resztą cały ten WiS to kompromitacja, a już szczytem wszystkiego było głosowanie na dwie ręce. Szkoda, że Kukiz nie poznał się wcześniej na Morawieckim, bo może z Wrocławia wszedłby ktoś bardziej wartościowy.

      I nie rozśmieszaj Pan z tym trybunałem konstytucyjnym, którego prezesem jest kobieta, która nie poradziła sobie z sądzeniem spraw zwykłych obywateli.

     • Rolf Michałowski

      Drogi „uczciwy”, Pańska „uczciwość” działa tylko w cudzysłowie. Jeśli ktoś zapisał się do PiS, bo utożsamia się z programem tej partii i chce służyć społeczeństwu, a w lokalnej strukturze PiS stwierdza działania służące nie społeczeństwu, lecz lokalnej sitwie związanej z wrogą Polsce postkomuną i działającej na szkodę społeczeństwa, to musi się ratować uciekając z tej struktury. Dokąd ma uciekać? Drugiej równoległej lokalnej struktury PiS nie założy, bo nie zezwala na to statut PiS.

      Ja wiem, że Pan myśli wyłącznie kategoriami postkomuny i lokalnej sitwy, na inne kategorie myślenia nie ma Pan w swoim ptasim móżdżku miejsca. Dlatego wydaje się Panu, że wszyscy aktywni w polityce mają tylko jeden cel, jak Pan to pięknie określił „jedynie dopchać się do koryta”. To jest jednak filozofia zarezerwowana wyłącznie dla orwellowskich świń, do których Pan najwyraźniej należy.

      Obok Pana i Panu podobnym istnieje jednak zupełnie inny świat. Świat polityków i społeczników, którzy działają na rzecz innych, na rzecz swojego kraju, na rzecz całej społeczności i ten świat jest światem PiS.

      Jak przestanie Pan tarzać się w swoim świńskim błocie i znajdzie przerwę w opróżnianiu koryta, to proszę na chwilę wyjrzeć poza brzegi Pańskiego błota, a zobaczy Pan zupełnie inny świat. A jak Pan wylezie z tego błota, umyje się z postkomunistycznego gnoju i wejdzie Pan w ten rzeczywisty świat, to może się okazać, że wcale nie jest Pan orwellowską świnią, tylko pożyteczną krówką, dającą mleko innym, a świnię zrobili z Pana wrogowie Polski i Narodu Polskiego.

     • Rolf Michałowski

      Do anonimowego hejtera i kłamcy, który podpisuje się „do Rolfa”, bo nie ma odwagi nawet użyć jakiegoś nicku.

      Drogi hejterze postkomunistyczny i kłamco na usługach obcej agentury, najwyraźniej nie rozróżniasz pojęć: „sprowadzić uchodźców” i „przyjąć uchodźców”, a różnica jest zasadnicza. Bez względu na opinię Kornela Morawieckiego w tej sprawie Polska od dawna już przyjmuje uchodźców, w tym również muzułmanów, np. z Afganistanu. Więc przestań ubecki psie ujadać i szczuć ludzi na Kornela Morawieckiego.

      Informacja o rzekomo pożyczonych i nieoddanych pieniądzach jest pomówieniem. Nie ma na to żadnych dowodów sprawdzonych przez sąd.

      Krystyna Pawłowicz najwyraźniej „nie zrozumiała” zawoalowanej intencji wypowiedzi Kornela Morawieckiego, stąd jej komentarz. Tu chodzi o wytrącenie broni z ręki Komisji Europejskiej. Morawiecki dodał do tej wypowiedzi, czego już załgana totalna opozycja nie cytuje, że przyjmowanie emigrantów musi odbywać się pod całym szeregiem warunków – czyli automatyczna i narzucona przez KE relokacja imigrantów nie wchodzi tu w ogóle w rachubę. Wystąpienie Krystyny Pawłowicz też mogło być teatrem przeznaczonym dla KE, ale takie ubeckie prostaki jak ty, tego przecież nie zrozumieją.

      Co do katolicyzmu Kornela Morawieckiego, to trzeba wyraźnie stwierdzić, że w Polsce działa wolność wyznania. Najważniejsze jest kierowanie się wartościami chrześcijańskimi i kulturą chrześcijańską. Wystarczy zatem przestrzeganie 10 Przykazań Dekalogu. Nie ma obowiązku chodzenia do kościoła i nie ma zakazu dyskutowania z niektórymi dogmatami kościelnymi, które dziś mogą się wydawać być niezbyt na czasie. Jest natomiast wyraźny zakaz opluwania Kościoła, którego nie przestrzega załgana totalna opozycja.

      Czy to wszystko, co macie do zarzucenia Kornelowi Morawieckiemu? Naprawdę nic więcej nie macie? To znaczy, że nie macie absolutnie nic i tylko próbujecie Go zniesławić, bo zagraża waszym sitwom zakorzenionym w lokalnych samorządach.

     • Określenie „ubecki pies” „ubecki prostak” też jest zgodne z dekalogiem? Widzę takie samo wybiórcze pojmowanie dekalogu jak jego idol Kornel. Dla Pana wiadomości Panie Rolf nie mam nic wspólnego z samorządem. Tak dochodzę do wniosku, że nic bardziej nie przysłuży się porażce Kornela w naszym mieście niż pana poparcie.

     • Rolf Michałowski

      I co? To wszystko? Żadnych kolejnych cytatów z lisowego załganego szmatławca? Żadnej rzeczowej polemiki z moimi uwagami? Boli tylko nazwanie cię po imieniu? Ma boleć! Dekalog nie zabrania głoszenia prawdy i nazywania ubeckich kłamców po imieniu, bo to nie jest mówienie „fałszywego świadectwa”. Fałsz rozpowszechniasz Ty! Fałszywego Judasza Biblia też nazywa po imieniu, choć wtedy jeszcze nie było ubeków.

      Nie jestem dyplomatą, jak Kornel Morawiecki i Mateusz Morawiecki i nie owijam ubeckiego draństwa w bawełnę, lecz nazywam je po imieniu. Przeszkadza ci to? To dobrze. Ma przeszkadzać. Może odwiedzie cię to od kolejnych draństw. A dyplomacja też zrobi swoje.

     • Nie powiedział tobie jeszcze nikt wprost, że powinieneś się leczyć? W poradni zdrowia psychicznego?

 3. Tak umiera sport w Oławie i w powiecie.Był klub III ligowy piłki nożnej MKS Oława z niewielkim zadłużeniem , znikąd nie było pomocy -klub UPADŁ, mamy za to A klasę wspieraną przez władze, był 1 ligowy klub piłki ręcznej – nie zasłużył politycznie na stypendia sportowe tez upadł, co dalej ze klasami sportowymi piłki ręcznej w Jelczu Laskowicach czy podzielą los seniorów?
  Co którzy wznoszą na wyżyny sport w naszym mieście i powiecie nie mając poparcia politycznego tych którzy dziś rządzą musza ponieść klęskę – takie są realia!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. a co to jest sport? kilku dzieciaków z Ukrainy i grono podstarzałych działaczy kasujących niezły szmal za coś czego nie ma.
  Sport nie jest najważniejszy. Najważniejsi są ci którzy żyją z tzw. sportu. Grunt to być działaczem sportowym, w fabryce przy tokarce wiadomo, praca ciężka i brudna.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Zmiany w zarządzie PGZ za chwilę dotrą do Jelcza. Trzeba zrobić miejsce dla pana jeszcze chwilę prezesa z misiewiczowskiego zaciągu i dla tego należało posunąć Padule. Takie powiatowe prowincjonale hocki-klocki w stylu zamienił stryjek siekierkę na kijek.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Tak też jestem ciekawy kto za to odpowie ?

   Jak dotąd zarząd o wielu sprawach nie wiedział, albo działo się to za jego przyzwoleniem. Niezłą drużynę stanowi ta para.
   To co się dzieje w tej szkole za przyzwoleniem zarządu to masakra. Niestety trzeba być bliżej to wtedy wie się nieco więcej, tak ja my rodzice dzieci z klas sportowych tej szkoły.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • W tej szkole w wielu klasach są dzieci z Ukrainy. I tam wszystko jest ok. Grupa „sportowa” nie ma opiekuna, nie płaci za internat i wyżywienie i tu jest cały problem. A co pan P. im obiecał to już inna sprawa więc chyba przeprosiny powinny paść z jego ust.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
     • Michałowski nie maskuj się, po głupiej PiSaninie wiadomo , że to ty!

     • Rolf Michałowski

      Szanowny „Gościu”, po pierwsze nie życzę sobie, żeby ktoś, kogo do tego nie upoważniłem, zwracał się do mnie publicznie przez „ty”. Po drugie, nie mam potrzeby maskowania się, jak ty anonimowy „Gościu”, ponieważ publikuję moje komentarze pod moim własnym imieniem i nazwiskiem. Wyjdź „Gościu” spod budki z piwem, albo przestań publikować swoje dyrdymały, bo ludzie powiedzą, że na tym forum publikuje się komentarze jakichś chamideł.

      Nie zwracam się do ciebie ani przez Pan ani przez Pani, bo nie wiem kim jesteś, mężczyzną, kobietą, a może obojnakiem? Dopóki nie przedstawisz się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, jesteś nikim.

     • Całe szczęście. Wystarczy że jego ziomek Tarczyński w ten sam spobów się wypowiada. Języn rynsztoka

 6. Morawiecki – dobry glina. Michałowski – zły glina. Przy takim tandemie oławska koteria ma przechlapane, bo to zawsze działa na niekorzyść przestępców i jest stosowane z powodzeniem przez wszystkie policje świata.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 7. Podono na najbliższej sesji ma dojść do odwołania starosty? Podobno doszło do porozumienia pomiędzy wspólnotą peło lzs sld bbs i oczywiście byłym etatowym członkiem zarządu? Podobno starostą ma zostać pani radna która pracowała w strukturach peło we Wrocławiu. Jeśli się to potwierdzi, to będzie się działo!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 8. To, że Brezdeń powinien zostać odwołany nie podlega dyskusji, ale wystawienie na starostę byłej mojej partyjnej koleżanki Anny, to jakiś kiepski żart. Na pewno lepszym od Anki kandydatem na starostę byłby Przemek Pawłowicz. No ale niestety, Przemek jest niezależny od przewodniczacego PO Romana Kaczora, a także nie ma zaplecza w PO, dlatego raczej nie zostanie wystawiony.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 9. Slawekpobo a to mnie rozwaliłeś tekstem, jak niby Leszczyńska jest zależna od Kaczora ? już raz z Koprowskim udowodnili że nawet pracując u niego mają swoje zdanie, nawet jak ich pozbawili funkcji. nie lubię jej bo jest irytująca, ale to co ma powiedzieć powie bez owijania w bawełnę. Wybór między nią a Pawłowiczem jest prosty, ona. Zresztą zobacz że ona z Ziółkowską się mocno trzymają w tej całej PO i idą razem, więc jak by coś kiedyś doszło to te dwie mają największe szanse.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.