Komu wolno się integrować?

Temat dla UWAGI – tak swojego maila zatytułowała czytelniczka, która nie ujawnia nazwiska. – To skandal i bezczelność – napisała po tym, jak zobaczyła zdjęcie strażaków z OSP. O co cała ta „afera”? Wyjaśniamy. Artykuł w całości w e-wydaniu – CZYTAJ TUTAJ

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (10)

 1. Z Filmu "Bogowie"

  „Polak Polakowi to nawet klęski zazdrości.” Jak dobrze wiemy, OSP to stowarzyszenia, a skoro mają możliwość to czemu mieliby nie jeździć na wyjazdy integracyjne? Ich wspólne wyjazdy, zawsze kojarzą im się z presją wyjazdu na akcje. Razem nam służą, więc niech też razem czasem odpoczną od tej presji służby.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Wydawało mi się, że jak to czytałam rano, to było napisane, że czytelniczka nie kryje własnego nazwiska, a teraz taka zmiana. No chyba, że coś pokręciłam i mi się jednak tylko wydawało… A co do tematu, to co kogo obchodzi jak ludzie spędzają wolny czas? Mają do tego prawo. A tej czytelniczce niech redakcja podaruje tą słynną maść, jeśli trzeba z przyjemnością się dorzucę!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Niech sobie śmigają na nartach nawet w Egipcie. Ale niech jadą swoimi pojazdami, albo wynajętymi. Pojazd straży służy do innych celów. Nawet jeśli nie był potrzebny – ma być gotowy do akcji w – garażu. Wartość najmu pojazdu – jest inna, weźcie sobie np. taksówkę. Po prostu nie wypada. To nie jest prywatna firma. OSP jest publiczne i z naszych podatków.
  Nie doszukujcie się w tym polityki, po prostu chodzi o zasady i o zachowanie na przyszłość. Od stresu należy odpoczywać na swoim i za swoje. No chyba, że ten pojazd na zdjęciu jest prywatny – to przepraszam ale czy na prywatnym wolno napisać straż?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.