Jest rekord w Oławie! ZDJĘCIA, VIDEO

– Podczas 26. Finału WOŚP w Oławie zebraliśmy 124 688,04zł – poinformował oławski sztab WOŚP.
To około 20 000 złotych więcej niż rok temu! Wszystkim darczyńcom, wolontariuszom, zwycięzcom licytacji i sponsorom serdecznie dziękujemy. WIELKIE DZIĘKI!!

Fot. Grzegorz Jankowski

W Jelczu-Laskowicach też już policzono pieniądze. Ile udało się zebrać: https://gazeta-olawa.pl/informacje/71881-rekordowo-rowniez-jelczu/

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (50)

     • Rolf Michałowski

      Droga Pani Beato! Kogo i co Pani popiera, bo z Pani komentarza to nie wynika.

      Jeśli komuś zarzuca Pani propagandę, to zarzuca Pani kłamstwo, bo propaganda z jej natury jest oparta na kłamstwie. Proszę zatem o konkrety i fakty, albo wycofanie zarzutu propagandy, przynajmniej w stosunku do mojej osoby. To rzekome prostactwo i rzekomy brak kultury tym razem Pani daruję, bo najwyraźniej nie wie Pani, co czyni.

      Uważa Pani, że WOŚP to ekstrema? Proszę o konkrety. WOŚP, to WOŚP. Jej cele są znane i powszechnie uznawane. Jednak Owsiak, to już zupełnie co innego. Ale on też nie jest żadną ekstremą, jak Pani pisze, lecz zwykłym postkomuchem (resortowe dziecko), działającym na takich samych zasadach jak ten KODerasta Kijowski. I tu potrzebna jest społeczna cenzura takich postępowań, a także działanie prokuratury, bo chodzi o duże społeczne pieniądze.

      Zgłoś naruszenie regulaminu

     • rolfik ale co to ma znaczyć, że tym razem darujesz Pani Beacie? Prostactwo i brak kultury cechuje twoją osobę, więc nie sposób nie zgodzić się z Panią Beatą i może jedynie Braun przewyższa twój prymitywizm.

      Zgłoś naruszenie regulaminu

     • Rolf Michałowski

      Szanowny Panie Tomku. Niestety muszę Pana rozczarować. BBS nie będzie mógł liczyć na moje poparcie w nadchodzących wyborach, o ile moje osobiste poparcie ma w ogóle jakieś znaczenie. Uzasadnienie znajdzie Pan na stronie internetowej Stanowicko-Marcinkowickiego Stowarzyszenia Mieszkańców – http://stanowice-marcinkowice.npage.de/

      Myślę, że dużo większe znaczenie od mojego osobistego poparcia ma wyrażona przeze mnie i innych rzeczowa argumentacja udzielenia lub odmowy poparcia temu czy innemu kandydatowi. Każdy wyborca powinien tę argumentacje zweryfikować w niezależnych źródłach i sam wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski.

      Mogę Pana jednak pocieszyć, że prawdopodobnie nie udzielę poparcia również PiS-owcom Brezdenia, bo to nie jest PiS, lecz jedynie jego atrapa, wysługująca się lokalnej sitwie.

      Zgłoś naruszenie regulaminu

    • To komuna i postkomuna zamykała usta opozycyjnym działaczom i publicystom. Dzisiaj mamy demokrację i prawdziwą wolność prasy i wypowiedzi. Przeszkadza ci prawda i demaskowanie kłamstw hejterów? Przeszkadza ci nazywanie kłamców i złodziei po imieniu? Co masz na sumieniu, że tak bronisz postkomunistycznej propagandy? Całe szczęście, że mamy takich odważnych ludzi jak pan Michałowski bo nie możecie się już tak panoszyć w sieci bez trafnych ripost obnażających wasze kłamstwa.

     Zgłoś naruszenie regulaminu

     Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Rolf Michałowski

   Tak, Polacy mają dość, ale ekipy totalnej opozycji, która kompromituje się na każdym kroku, łże, aż się belki wyginają i łamie prawo. Poparcie Polaków dla PiS to ciągle ok. 50%. PO ma zaledwie kilkanaście procent poparcia.

   W sprawie tego lekarza wypowiedział się publicznie prezes Okręgowej Izby Lekarskiej z Gdańska, dr Roman Budziński i to w tej samej publikacji, którą WD 40 tu przytoczył. Czyżby WD 40 „przeoczył” tę odpowiedź”, czy może jednak jest obrzydliwym hejterem, posługującym się kłamstwami.

   – To po pierwsze jest głupotą, a po drugie to przestępstwo – mówi w rozmowie z WP prezes Okręgowej Izby Lekarskiej z Gdańska, dr Roman Budziński.. I nie kryje swojego oburzenia. – Żaden lekarz nie ma prawa różnicować pacjentów.

   – Polscy lekarze ratowali Niemców, którzy strzelali do Polaków w czasie wojny – przypomina dr Budziński. Prezes OIL uważa, że Wieczorek swoim zachowaniem łamie przysięgę Hipokratesa. – Jego obowiązkiem jest udzielanie pomocy wszystkim ludziom – zaznacza.

   Zgłoś naruszenie regulaminu

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.