reklama

„Morderstwem tego nie można nazwać, bo dziewczyna zamarzła”

Tak o zbrodni miłoszyckiej sprzed 21 lat mówi podejrzany o nią 43-latek, pochodzący ze wsi w pobliżu Jelcza-Laskowic. Dziennikarze TVN dotarli do tego mężczyzny i porozmawiali przed kamerą

Ireneusz M. odbywający karę wiezienia za gwałty, w ubiegłym roku usłyszał zarzut w sprawie brutalnego gwałtu i morderstwa 15-letniej Małgosi z Miłoszyc. Przypomnijmy, że śledczy z wrocławskiego „Archiwum X”, czyli specjalnego zespołu policjantów i prokuratorów do wykrywania sprawców dawnych przestępstw, po 20 latach jeszcze raz wrócili do tej głośnej sprawy i teraz nie mają wątpliwości, że Ireneusz M. jest jednym ze sprawców okrutnego gwałtu na dziewczynie, która 31 grudnia w 1996 roku bawiła się w klubie Alcatraz w Miłoszycach. Ostatni raz żywą widziano ją po północy.

O tej sprawie pisaliśmy wielokrotnie.Przykładowe linki: Zatrzymany kolejny podejrzany o morderstwo

Wiemy już, kim jest Irek

Zajrzeli do grobu Małgosi

12 stycznia o godz. 19.50 TVN wyemitował program „UWAGA”, w którym dziennikarze rozmawiają z podejrzanym. Mężczyzna opowiada, że 31 grudnia 1996 roku bawił się w tym samym klubie, w którym była Małgosia, ale twierdzi, że nie ma nic wspólnego z brutalnym gwałtem i morderstwem.

– To, że raz ktoś coś zrobił, to znaczy, że cały czas będzie robił? – mówił dziennikarzowi TVN. – Nie, nie można tego brać w ten sposób. W ten sposób nie można by nikogo wypuścić z więzienia.

Na ubraniach Małgosi znaleziono ślady DNA Ireneusza M., ale on wciąż mówi, że to niemożliwe.

 

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (8)

  1. Buraki, na ktorych ubraniach znaleziono slady DNA Ireneusza M?., na filmach Malgosia byla pokazywana tylko w bialych skarpetkach, zadnych ubran nie bylo widac, Kurtke Moalgosi kolezanki zaniosly rodzicom po Sylwestrze nad ranem. Dlaczego tym sledztwem nie zajmuja sie prawdziwi milicjanci???

    Komentarz
  2. Ogladaliscie Magazyn śledczy Anity Gargas (o Iwonie Cygan) 04.02.2018 o godzinie 23,00 ??????, CIEKAWE.
    A z Malgosia dalej cisza, Tomek K. niewinny dalej siedzi. Wykryli jeszcze ze Malgosia miala biale skarpetki w chwili smierci, tez CIEKAWE

    Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.