reklama

Będą nowe ścieżki

Oława. Radny Mateusz Markowski (BBS) chciał wiedzieć, kiedy rozpoczną się prace remontowe przy ulicy Oleśnickiej

O tym, że ma tam powstać ścieżka pieszo-rowerowa, pisaliśmy wielokrotnie. Prace na drodze wojewódzkiej nr 396 (Chrobrego i Oleśnicka) miały rozpocząć się w 2017 roku. Tak się nie stało. Dlaczego?

– Wybraliśmy wykonawcę w formule „Zaprojektuj i wybuduj”, liczyliśmy, że zaprojektuje to do października i jeszcze w tym właśnie miesiącu wejdzie na plac budowy, na tę część, gdzie znajduje się Oleśnicka – mówił na grudniowej sesji Rady Miejskiej burmistrz Tomasz Frischmann. – Niestety, tego terminu nie udało się dotrzymać, ponieważ kawałek tej trasy wchodzi w obszar Natura 2000 i musieliśmy robić dodatkowe uzgodnienia środowiskowe. Te uzgodnienia już są, więc wiosną przy sprzyjających warunkach atmosferycznych wejdziemy na plac budowy!

(AH)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (16)

 1. mieszkaniec oławy

  A kiedy droga Oława – Jelcz zostanie wyremontowana?
  Firmy się rozwijają, droga jest w fatalnym stanie, droga jest źle sprofilowana, mnóstwo dziur w asfalcie, coraz częściej wypadki na tej drodze powstają. A rowerem strach jeździć zimą bo pełno tiròw.

  Komentarz
  • Władze mają nas w D….e jeżdżą służbowymi autami nie muszą się martwić o zawieszenie ze swoich nie płacą.A droga jak tor przeszkód raj Dakar za rok zrobią.

   Komentarz
   • Dokładnie Oławianka nie wie o tym że większość ścieżek rowerowych w Oławie rozpoczyna się lub kończy krawężnikiem .Władza nauczy się budować ścieżki żeby krawężniki nie wystawały powyżej asfaltu to będą wielcy kolarze jeździć ścieżkami 😉

    Komentarz
 2. A gdzie jest to oświetlenie ulicy wewnętrznej dojścia do dworca od strony osiedla Polna tak szumnie zapowiadane przez Pana Burmistrza w radio że lampy zaświecą jeszcze przed zimą w 2017r.

  Komentarz
 3. Dla ślicznej Violetty i Tomaszka każda okazja do zrobienia zdjęć jest dobra. Niektórzy mają parcie na blask fleszy. Żenła.

  Komentarz
 4. sprzedam kolekcje zdjec Violetty i Tomasza wiosna 2016 i zima 2017. Mam dwa zestawy i nie są mi potrzebne. Rozważam też możliwość zamiany na zdjęcie makiety rynku olawskiego i basenu albo immunitet radcy prawnego na jazde po pijaku po oławskich ulicach.

  Komentarz
 5. Niektóre ładne kobiety są zarozumiałe, myślą sobie, że jak Bozia dała urodę to im wszystko wolno.Wszystko ma być jak one chcą .A jakie żenujące parcie na zdjęcia mają. Żenła.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.