reklama

Centrum w świątecznym klimacie

Na oławskim Rynku i skwerze Jana Pawła II trwa montaż świątecznych dekoracji. Już wiadomo, że będzie ich więcej niż w ubiegłym roku. Niektóre już można zobaczyć w pełnej okazałości. Jak wam się podoba ten pomysł?

(AH)

Kategoria artykułu: Aktualności

reklama

Komentarzy (21)

 1. Wszystko super, tylko brakuje iluminacji przy głównych drogach w mieście, a te co są to jakieś liche, no chyba, że jeszcze doczepią.

  Komentarz
 2. W Rynku rosną piękne duże świerki, czy nie można ich udekorować na święta , powiesić światła i dekoracje? nie trzeba nic kombinować.

  Komentarz
 3. Piękna Pierwsza Para lans zrobi na fb na tle ozdób .Tylko czekać jak Tomuś z Wiolą setkę lajków dostaną.

  Komentarz
 4. Ja mam takie pytanie?. Kto cały czas piszę o slicznej Wioli i pięknym Tomku?. Nurtuje mnie to bardzo, bowiem cóż to musi być za chory umysł. Albo jakiś zakompleksiony psychol albo spotkał go zawód miłosny ze strony Wioli.

  Komentarz
 5. Czy to ważne – czy wybory czy nie- ważne ,że jest i oko ciesz- dzieci zadowolone- tyle rodzin sobie zdjęcia robi przy ozdobach – inne miasteczka też by chciały mieć takie „świecidełka”. Ludzie – nie bądzcie zawistni , wredni i czepialscy- pewnie sami selfi sobie strzelacie przy ozdobach . Idą Święta – Oława piękna 🙂 Jeszcze tylko śniegu brak i będzie git

  Komentarz
 6. Niestety kicz i tandeta. Wystarczyło zawiesić lampki na drzewach wokół ratusza. Byłoby prosto i z klasą…

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.