Pomóż i wygraj!

Jelcz-Laskowice. Młodzieżowe Centrum Pomocy organizuje konkurs. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, a dochód trafi do chorego Oktawiana

Aby wziąć udział w zabawie, trzeba wpłacić dobrowolną kwotę (min. 20 zł) z tytułem „Dla Oktawiana” na konto stowarzyszenia – 47 1090 2428 0000 0001 3485 9565.

Należy też udostępnić facebookowy fanpage Młodzieżowego Centrum Pomocy na swojej osi czasu. Większa darowizna zwiększa szanse na wygranie nagrody głównej. Losowanie zwycięzców na żywo będzie można zobaczyć 12 listopada na facebooku MCP. Nagrody będzie losował prezes stowarzyszenia Błażej Telążka, na podstawie wyciągów bankowych z danymi wpłacających.

Nagrodą główną jest rower Kellys CLIFF 10 black o wartości 1500 zł i całodzienna sesja tatuażowa o wartości 1200 zł. Oprócz tego do wygrania są sesje zdjęciowe, usługi kosmetyczne, płyta i koszulka Gosi Andrzejewicz z autografem, karnety na basen, torebka damska, komplet dziecięcy na zimę, tort, zegarki, głośnik bezprzewodowy i pizze w restauracji „Sorrento Gold”.

Fanpage Młodzieżowego Centrum Pomocy jest dostępny pod adresem: https://www.facebook.com/MlodziezoweCentrumPomocy/

(kt)

Kategoria artykułu: Aktualności

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.