reklama

JELCZ połączył pokolenia. ZDJĘCIA, VIDEO

To był dla wielu wyjątkowy dzień. Wzruszenia, wspomnienia oraz nagrody dla byłych i obecnych pracowników fabryki „JELCZ”. Tak 14 października świętowano 65-lecie istnienia zakładu. Od godziny 12.00 można było wejść na halę produkcyjną i od pracowników dowiedzieć się jak wygląda produkcja samochodów dla wojska. Podczas części oficjalnej uroczystości kilkudziesięciu osobom wręczono specjalne wyróżnienia za wkład w rozwój „JELCZA”. Po tym zagrał zespół Gieni Dudki, a przed halą zorganizowano piknik. Relacja z tego wydarzenia w najbliższym wydaniu „Powiatowej”.

materiał video Grzegorz Jankowski

Fot. Agnieszka Herba

 

 

 

 

 

Kategoria artykułu: Aktualności

reklama

Komentarzy (8)

 1. Zdjęcia beznadziejne, mam nadzieję, że robił je amator a nie pracownik gazety.
  Panu Łukaszowi się bardzo przytyło, na imprezę nie potrafił się ubrać. Co raz częściej w Jelczu imprezy na miarę ośrodka kultury.
  Pan Leon klasa i stara szkoła.

  Komentarz
 2. A mi się zdjęcia podobają, bo jest ich dużo, a na nich dużo ludzi i można się rozpoznać. A to chyba najważniejsze przy okazji takiego święta. A od Łukasza to się odczepcie, bo on wie, co robi – odwrotnie od tego, co oficjalnie głosi PiS, publicznie łasi się do komuchów starej daty i dobrze na tym wyjdzie. Choć jeszcze nie tak dawno od nich się odżegnywał.

  Komentarz
 3. Franek 2017

  Robi się kampanię wyborczą za pieniądze podatników , a zakład powoli tonie i chyba emerytury tu nie doczekam

  Komentarz
 4. Dlaczego piszesz, że zakład tonie? Też jestem pracownikiem tej firmy i uważam, że jest odwrotnie. Przejdź się po hali i zobacz chociażby nowe inwestycje w niej poczynione.

  Komentarz
 5. franek 2017

  jest nas ponad 600 wszystkich pracowników i i tyle powinno być pojazdów wykonane w ciągu roku to jest EKONOMIA
  Jestem fizyczny i wiem co piszę.to że dostaliśmy podwyżki nie oznacza OK. chciałbym się mylić

  Komentarz
 6. Z dobrze poinformowanych źródeł wiadomo, że już niedługo nastąpią zmiany z zarządzie Jelcza. To chyba była taka impreza pożegnalna misioprezia

  Komentarz
 7. Jest mi przykro gdy czytam niektóre wypowiedzi. JELCZ Sp.z o.o. uczyniła ukłon,a nie musiała,wobec byłych i obecnych pracowników i należy to uszanować.Jestem pełen szacunku wobec Zarządu JELCZ Sp. Każdy kto chce krytykować wysiłek
  organizatorów uroczystości 65-tej rocznicy powstania i funkcjonowania fabryki JELCZ w/g mnie jest podłym człowiekiem.
  Jan Dalgiewicz.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.