JELCZ połączył pokolenia. ZDJĘCIA, VIDEO

To był dla wielu wyjątkowy dzień. Wzruszenia, wspomnienia oraz nagrody dla byłych i obecnych pracowników fabryki „JELCZ”. Tak 14 października świętowano 65-lecie istnienia zakładu. Od godziny 12.00 można było wejść na halę produkcyjną i od pracowników dowiedzieć się jak wygląda produkcja samochodów dla wojska. Podczas części oficjalnej uroczystości kilkudziesięciu osobom wręczono specjalne wyróżnienia za wkład w rozwój „JELCZA”. Po tym zagrał zespół Gieni Dudki, a przed halą zorganizowano piknik. Relacja z tego wydarzenia w najbliższym wydaniu „Powiatowej”.

materiał video Grzegorz Jankowski

Fot. Agnieszka Herba

 

 

 

 

 

Kategoria artykułu: Aktualności

reklama

Komentarzy (8)

 1. A mi się zdjęcia podobają, bo jest ich dużo, a na nich dużo ludzi i można się rozpoznać. A to chyba najważniejsze przy okazji takiego święta. A od Łukasza to się odczepcie, bo on wie, co robi – odwrotnie od tego, co oficjalnie głosi PiS, publicznie łasi się do komuchów starej daty i dobrze na tym wyjdzie. Choć jeszcze nie tak dawno od nich się odżegnywał.

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Jest mi przykro gdy czytam niektóre wypowiedzi. JELCZ Sp.z o.o. uczyniła ukłon,a nie musiała,wobec byłych i obecnych pracowników i należy to uszanować.Jestem pełen szacunku wobec Zarządu JELCZ Sp. Każdy kto chce krytykować wysiłek
  organizatorów uroczystości 65-tej rocznicy powstania i funkcjonowania fabryki JELCZ w/g mnie jest podłym człowiekiem.
  Jan Dalgiewicz.

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.