reklama

Młodzi bliżej Boga i nasi księża w TVP2

Rapujący diakon Adam Bilski i ksiądz Piotr Rozpędowski byli gośćmi programu „Pytanie na śniadanie”. Wspólnie z nimi do TVP2 przyjechali również Marta Kotapska i Jan Pryjda.

ZOBACZ tutaj: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/33944724/rapujacy-diakon-adam-bilski

Kategoria artykułu: Aktualności

reklama

Komentarzy (25)

  • To, że księża wystąpili w tv, nie znaczy że nie pomagają. Akurat tu palnąłeś jak łysy o beton. Znam tego człowieka i wiem, że nigdy nie odmówi pomocy, szczególnie starym i schorowanym ludziom. Pomiędzy byciem celebrytą, jak to określiłeś, zawsze znajduje czas, aby odwiedzić starych i schorowanych. Ale ty człowieku i tak będziesz klepać swoje, chociaż pewnie nigdy z żadnym z tych księży nie rozmawiałeś, ani nie prosiłeś ich o pomoc.

   Zgłoś naruszenie regulaminu

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Pomyliłeś siedliska. Kup sobie mapę i naucz się ją czytać.

   W Polsce siedliskiem zakłamania i wszelkich zboczeń jest postkomuna. Religia, to nie tylko wiara w Boga. To przede wszystkim propagowanie wartości chrześcijańskich opartych na Dekalogu. Wychowanie społeczeństwa bez Dekalogu, to wychowanie społeczeństwa zdemoralizowanego i zdegradowanego, a właśnie takiego społeczeństwa chce postkomuna.

   Dlatego religia jest potrzebna każdemu społeczeństwu. Ludzie wychowani poza religią i wbrew Dekalogowi wyrastają na takich właśnie zakłamanych pogan, jak ty. Od razu widać, że pochodzisz od małpy.

   Zgłoś naruszenie regulaminu

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.