reklama

Taki młody, a taki zdolny!

Leon Dędek to utalentowany akordeonista. Doceniły go władze miasta

O sukcesach tego młodego artysty, absolwenta Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Oławie, ucznia Jacka Gąsiora – pisaliśmy wielokrotnie. Często reprezentuje i promuje Oławę, uczestnicząc w konkursach i koncertach.
Burmistrz Tomasz Frischmann i przewodnicząca Rady Miejskiej Magdalena Ziółkowska dziękowali mu za to, gratulowali sukcesów i życzyli kolejnych. Leon Dędek otrzymał od miasta także nagrodę pieniężną.
(MON)

Kategoria artykułu: Aktualności

reklama

Komentarzy (4)

  1. Mam takie pytanie do włodarzy miasta.
    W mieście mamy sporo mieszkań komunalnych i ok, takie mieszkania są potrzebne aby zaspokajać potrzeby mieszkaniowe tych mieszkańców, którzy nie są w stanie zakupić mieszkania czy skorzystać z wynajmu na wolnym rynku. Co zamierzają jednak zrobić nasi włodarze z mieszkaniami, które są bez zgodny właściciela a więc miasta podnajmowane osobom trzecim, gdyż główni najemcy od kilku lat przebywają np. zagranicą. Dlaczego takie osoby korzystając z własności miasta mają pobierać jeszcze dodatkowo pożytki. Mieszkania komunalne służą do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych ludzi źle sytuowanych w trudnej sytuacji materialnej a nie powinny służyć celom zarobkowym osób, które od wielu lat całymi rodzinami zamieszkują na terenie innego Państwa. Czy miasto zamierza w końcu poczynić jakiś przegląd nieruchomości komunalych i uzdrowić patologiczną sytuację?. Jeśli miasto nie wie o jakie lokale chodzi (w co raczej wątpię) ta ja z chęcią podpowiem.

    Zgłoś naruszenie regulaminu

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.