@pincherrygirl popularna i z wielkim sercem

Oławianka od 3 lat prowadzi bloga dla kobiet. Na Instagramie ma już 47,5 tysiąca obserwujących, ale podkreśla, że nie to jest najważniejsze. Popularność w internecie chce teraz wykorzystać w dobrym celu!

Marta kocha modę od lat. Od znanych firm otrzymuje różne produkty, które promuje na swoim instagramowym koncie. Wychodzi jej to znakomicie, fanów jej stylu wciąż przybywa. Wymyśliła, że może to wykorzystać, aby pomagać innym – szczególnie lokalnie.
– Chciałabym wystawiać co jakiś czas nowe produkty na licytacje, a pieniądze z licytacji przeznaczyć na oławskie stowarzyszenie „Tęcza” – mówi Marta. – Zacznę od dwóch zegarków. Pierwszy już jest widoczny na moim blogu. Licytacja rozpoczęła się 11 sierpnia i potrwa siedem dni, a pieniądze zebrane przekażę na oławską „Tęczę”. Wartość zegarka przekracza 500 zł, więc myślę, że połowę z tego z pewnością uzbieram. Po wpłacie pieniędzy przez kupującego przelewam pieniążki na konto stowarzyszenia i zamieszczam dowód przelewu. Myślę, że warto wykorzystać popularność w sieci na pomoc potrzebującym, zwłaszcza lokalnie. Mnie nic to nie kosztuje, bo wiele produktów dostaje za darmo do reklamy. Jedynie trochę chęci…
Marta chce regularnie wystawiać rzeczy na licytacje dla oławskiej „Tęczy”. Drugi zegarek będzie licytowany na początku września. – A potem pewnie kolejne rzeczy – dodaje. – Mam już następne pomysły, bo przecież pieniądze przydałoby się także oławskiemu schronisku dla zwierząt.
Zachęcamy do śledzenia profilu https://www.instagram.com/pincherrygirl/

(AH)

 

Instagramowy profil oławianki obserwuje ponad 47 tysięcy użytkowników, pincherrygirl dzięki tej popularności chce pomagać innym

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.