Kacper ma wkrótce urodziny i nietypowe marzenie. Pomożesz je spełnić?

Kacper Strzelecki ma 7 lat i mieszka w Dębinie, aby z pełną radością poznawać świat, potrzebuje specjalistycznego aparatu słuchowego. Koszt takiego sprzętu to 12 500 złotych, NFZ dofinansuje 2750 złotych. 9 000 złotych dla rodziny Kacpra wydaje się kwotą nieosiągalną. Mama 7-latka nigdy nie prosiła o pomoc i do tej pory radziła sobie sama.

Pomocną dłoń wyciągnęli do niej członkowie stowarzyszenia „Młodzieżowe Centrum Pomocy” – o którym pisaliśmy ostatnio: http://gazeta-olawa.pl/informacje/65592-zakazeni-wirusem-pomagania-chetnie-zaraza-tez-innych/

– Od września Kacper będzie uczniem szkoły podstawowej – mówi Błążej Telążka, prezes stowarzyszenia MCP. – Dzięki aparatowi łatwiej będzie mu skupić się na lekcji i poprawi się jego komfort życia. Będzie też mógł czuć się pewniej wśród rówieśników. Chłopiec marzy o tym aparacie. 25 sierpnia obchodzi swoje 7 urodziny. Będziemy robić wszystko, aby udało się zebrać pieniądze na spełnienie tego marzenia. Będzie wspaniale wręczyć mu ten prezent właśnie w siódme urodziny! Musimy zebrać 9750 zł mam nadzieje, że się uda. Zbiórkę dla Kacpra Strzeleckiego przeprowadzimy na festynie w Miłoszycach (12-13 sierpnia), ale szansa na dodatkowe pieniądze jest także podczas koncertu w Jelczu-Laskowicach 19 sierpnia http://gazeta-olawa.pl/informacje/65306-taniec-zabawa-koncerty-pomoc-dla-dwoch-chlopcow/ Fakt, że na imprezie w Jelczu-Laskowicach docelowo zbieramy fundusze dla innych niepełnosprawnych chłopców też Kacpra i Oliwiera, którzy są naszym priorytetem, ale na pewno, jak nam się uda opłacić im turnus rehabilitacyjny i coś zostanie, to resztę pieniążków przeznaczymy na aparat dla Kacpra z Dębiny.

Tę akcję  nazwaliśmy „Aparat słuchowy prezentem urodzinowym Kacpra”. Chcielibyśmy, aby ludzie o dobrych sercach, na których zawsze można liczyć, wpłacali datki na konto stowarzyszenia. Każda złotówka się liczy.

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie „Młodzieżowe Centrum Pomocy”
Ul.Mieszka I 10/12
55-221 Jelcz-Laskowice

Bank WBK 47 1090 2428 0000 0001 3485 9565

Tytuł przelewu:  Kacper Strzelecki

Jeśli nie chcesz robić przelewu, możesz przyjść na Dni Miłoszyc i podczas imprezy wrzucić do specjalnej puszki pieniądze na aparat słuchowy dla Kacpra Strzeleckiego

Kategoria artykułu: Aktualności

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.