Nasi w survivalu. Też tam byłeś? Wyślij zdjęcie

10 czerwca we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja SURVIVIAL RACE 2017. W tym ekstremalnym biegu nie zabrakło również biegaczy z powiatu oławskiego, a także przedstawicieli redakcji „Gazety Powiatowej” oraz portalu www.gazeta.olawa.pl

Wśród startujących zawodników obecni byli między innymi reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Oławie widoczni na zdjęciu z naszym redakcyjnym banerem. Oprócz nich startowało wielu innych mieszkańców powiatu oławskiego, których prosimy o nadsyłanie zdjęć z trasy survivalu na [email protected]. Zdjęcia te umieścimy na naszym portalu.
Z kronikarskiego obowiązku odnotowujemy, że ekipa z ZSP nr 2 w Oławie w składzie: Marcin Stecyk, Konrad Sajda i Bogdan Maciej Olejnik wystartowała w biegu na dystansie 12 kilometrów. Wspomniana ekipa w SURVIVIAL RACE startowała już po raz drugi. W poprzednim roku w takim samym składzie uczestniczyła w biegu na 6 kilometrów oto link do filmu z poprzedniej edycji, a w tym roku postanowiła pokonać dwukrotnie dłuższy dystans.

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.