Wielki zlot i wielki cel. Wylicytuj niezwykłe fanty i pomóż potrzebującym!

W niedzielę 18 czerwca ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH! Ten zlot to nie tylko szansa na podziwianie pięknych dzieł motoryzacji, to przede wszystkim jeden najważniejszy cel – pomoc potrzebującym i podopiecznym różnych fundacji z naszego powiatu! UWAGA! Ruszyły licytacje premium. Na profilu facebookowym już można wylicytować niezwykle cenne fanty, m.in.: Zegarek AZTORIN EKSTRAKLASA (Licencjonowany zegarek dedykowany entuzjastom piłki nożnej, wyposażony w przydatne funkcje: timer piłkarski oraz wskaźnik doliczonego czasu gry), piłka nożna z autografem Jerzego Dudka, lot balonem dla dwóch osób, oryginalna koszulka meczowa reprezentacji Polski wraz z autografami piłkarzy drużyny narodowej, voucher na szkolenie z doskonalenia technik jazdy z instruktorem Szkoły Jazdy Subaru, płyty z autografami gwiazd! Wszelkie szczegóły dotyczące licytacji dostępne są na facebookowym profilu, tutajhttps://www.facebook.com/PojazdyZabytkoweOlawa/

Patryk Mikiciuk, dziennikarz TVN Turbo, pasjonat motoryzacji: – Jest to najlepsza impreza motoryzacyjna w całej Polsce i mówię to z pełną świadomością. Jest tu niezwykły klimat i podziwiam organizatorów, bo zrobili wielką rzecz!

Tomasz Jurczak zapowiada, że wśród pojazdów zgłoszonych na zlot są bardzo zróżnicowane maszyny. Kierowcy przyjadą z całej Europy. Nie zabraknie samochodów z Włoch, Niemiec, Czech i Szwecji. Każde auto będzie miało co najmniej 27 lat: – Mamy informacje z lokalnych hoteli i wiemy, że wiele miejsc noclegowych jest już zajętych. To dobra informacja, ponieważ oznacza, że część samochodów przyjedzie już w sobotę.
Niewątpliwą nowością jest rajd koguta, który wystartuje z Miasteczka 15 czerwca, o godz. 14:00. Każdy uczestnik w ramach wpisowego musiał wpłacić minimum 300 złotych na jedną z szesnastu fundacji powiatu oławskiego. O inicjatywie opowiadał Mateusz Kobus: – W czwartek ruszamy do Boszkowa. Po drodze kierowcy będą mieli trzy lub cztery zadania do wykonania. Każdy otrzyma paszport rajdowy, w którym będzie zaznaczał wykonane zadania. Po przejechanym odcinku czeka nas poczęstunek i biesiada. Zbieramy pieniądze na cele charytatywne, ale traktujemy to również jako wycieczkę krajoznawczą. Chcemy pokazać, że w okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc.
Imprezę motoryzacyjną jak co roku poprowadzi dziennikarz TVN Turbo Patryk Mikiciuk, który niejednokrotnie podkreślał, że jest zachwycony tą inicjatywą.

TAK BYŁO ROK TEMUhttp://gazeta-olawa.pl/news/49389-beata-wygrala-syrenke-krolowa-szos-ma-juz-wlascicielke/

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.