Ugodził nożem kilka razy

Ukrainiec odpowie za usiłowanie zabójstwa swojego rodaka

Do zdarzenia doszło w Chwałowicach, w obiekcie wynajmowanym ukraińskim robotnikom, pracującym w jednym z zakładów w Jelczu-Laskowicach. Dwaj mężczyźni pokłócili się w kuchni. Awantura robiła się coraz poważniejsza. Jeden z nich trzymał nóż kuchenny, którym kilkakrotnie dźgnął tego drugiego.

Dlaczego się pokłócili? Co dalej z podejrzanym? Więcej o tej sprawie – w najbliższym papierowym wydaniu „GP-WO”. JUŻ w SPRZEDAŻY!

(MON)

Kategoria artykułu: Ważne

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (12)

  • Ten cały wasz Adrian tego dnia jak dostał nożem biegał po Oławie wydzierając się ludziom pod blokami, zaczepiał przechodniów i mazał sprayem po tunelach, więc nie ma kogo bronić! A jakimi rezunami są Ukraińcy wszyscy wiemy!

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Oni- chazarzy maja to w genach. Brawo dla antypolskiego nierzadu, kolejnego z reszta. Ilu juz rezunow tu sprowadzili? 3 miliony? Co 10 osoba na ulicy Wroclawia to ukrainiec. Przestepczosc z ich udzialem z roku na rok w Polsce wzrasta. w 2011 roku o popełnienie przestępstw w Polsce było podejrzanych 493 Ukraińców, w 2014 roku ich liczba wyniosła już 1084. W ubiegłym roku obywateli Ukrainy z zarzutami było 1315, a do połowy 2016 – już 1030 – wynika z danych MSWiA. Nie wspomne o falszywej „przyjazni polsko-ukrainskiej”, bezzwrotnych pozyczek dla oligarchow w kwocie 4 milionow PLN i innych szopek. Warto sie zaznajomic, co wyprawiaja na ukrainie i jakie antypolskie czyny popelniaja, a moga to robic bezkarnie obwiniajac za wszystko putina, ktory rzekomo chce ta „polsko-ukrainska przyjazn” zniszczyc.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Sprawiedliwość

   SERIO- Ty tak poważnie – na całym świecie ludzie różnych narodowaści tak się okaleczają, mordują , że naprawdę dziwi mnie ludzkie podejście do takich sytuacji – ile jest pobić, morderstw i gwałtów które nie ujrzały światła dziennego ? Nie osądzaj – bo inni też mogą Cię osądzić – i to dotyczy wszystkich . Zaraz pewnie posypią się komentarze typu – co Ukraincy nam zrobili w czasie wojny – ale jak spojrzeć jeszcze bardziej wstecz – Polacy też nie anioły.Wieszali Ukrainki za nogi głową w dół i nazywali – TULIPANY. Gwałcili – Niech każdy pilnuje swojego sumienia – bo czy jesteś wierzący czy nie ONO i tak o sobie przypomnie – wcześniej czy póżniej.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 1. Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.