PKS jeszcze dryfuje, ale za chwilę może utonąć

Dotychczas powściągliwi w ocenie sytuacji spółki i działań prezesa, starosta i radni Rady Powiatu dziś mówią jasno – to klęska i zmierzanie ku upadkowi. Zaufanie do prezesa, który nie ma pomysłu na wyciągnięcie firmy z zapaści, stracili także starosta i Rada Nadzorcza. Czy to już koniec? Czytaj artykuł w całości: http://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2017-05-04

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (10)

 1. Dlaczego ten Erwin M. jeszcze jest prezesem?
  Przecież zła sytuacja tej spółki to wina jego nieudolności.
  Firmy transportowe mają się bardzo dobrze, szczególnie w takich miejscach jak Oława blisko Wrocławia i stref przemysłowych np. w Jelczu. PKS to nie tylko transport ludzi ale towarów po całej Europie. Do tego stacja napraw, diagnostyka, myjnia i stacja paliw. Dużo przychodów dską wynajmy biur i placów i dofinansowania.
  To wszystko Erwin M. odziedziczył po poprzedniku i nie umiał wykorzystał. Zmarnował i zniszczył. A byli pracownicy pozakladali firmy i mają się dobrze. Myślę tu o naprawach ciężarówek, wulkanizacji, sprzedaży części.
  Warto wspomnieć tu o sferach jakie trawiły tą spółkę (brak nadzoru). I błędnej polityce kadrowej…..

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. PKS – pada, a w LGD kasa ( ok. 1 mln) wyparowała!Nigdzie nie ma winnych. „Nic nie mogę ” nadal rządzi wybierany przez lud oławski, aby swoim żyło się dostanio na intratnych posadach.
  Dobra zmiana zatuszowała wszystko.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. to jest straszne że starosta za każdym razem mówi trochę inaczej, najpierw przy wyborze na kolejną kadencję Monasterskiego że podziela z zarządem pks jego wybór i za jakiś czas zweryfikuje jego działania, potem że jest ciężko no ale on ma związane ręce, potem Grędziak że starosta sam podejmował decyzje, a na końcu że to rada jest winna .
  Sądzę że starosta sobie nie radzi z sytuacją tak jak prezes pks który pewnie sobie myśli że bez względu na dalej zadłużający się pks on i tak będzie prezesem, no bo kto ma go niby odwołać ? starosta co nic nie może, rada która trzyma się kurczowo stołków , to taki polski koszmar ?
  a dlaczego teraz nikt nie robi demonstracji o złej sytuacji w pks gdzie są ci wszyscy aktywiści pis ?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.