Koniec utrudnień! Wiadukt otwarty

Wreszcie dobra wiadomość dla kierowców. Od 4 maja nie trzeba stać w korku na ulicy Opolskiej. Zakończył się remont wiaduktu, który trwał od 29 lutego 2016 roku.

Przypomnijmy, że zgodnie z umową termin zakończenia remontu wiaduktu przy drodze krajowej nr 94 w Oławie planowany był na 30 listopada 2016 roku. Jednak w trakcie prac i demontażu starych dylatacji okazało się, iż pod nimi znajdują się jeszcze starsze elementy stalowe, które koniecznie trzeba zdemontować, a których usunięcie było bardzo pracochłonne.

Fot. www.facebook.com/starostwo.olawa/

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (9)

  1. Coś_tam_wiedzący

    Bo sygnalizacja w Godzikowicach była tylko na potrzeby remontu estakady, żeby trochę przytrzymać ruch przed wjazdem na obiekt. Inaczej to byłby armageddon do kwadratu i jeszcze większe korki niż były.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Mieszkaniec Godzikowic

    Temu kto uważa że w Godzikowicach są potrzebne światła polecał bym użyć tylko na chwilkę mózgu(o ile go ma). Nawet jeżeli ktoś twierdzi, że przepustowość drogi wojewódzkiej jest ważniejsza niż drogi krajowej, to powinien wyciągnąć wnioski dlaczego w godzinach szczytu tworzą się zatory(bo korkiem tego nie można nazwać). Mianowicie powodem tych utrudnień jest zakaz wjazdu dla ciężarówek do Oławy od strony Gaju Oławskiego. Bo gdyby te jadąc od autostrady i Strzelina mogły wjechać do Oławy przez ulicę wiejską nie tworzyły by się takie sytuacje, ponieważ skrzyżowanie w Godzikowicach stwarza duży kłopot kierowcom aut ciężarowych. Reasumując idźcie do burmistrza lub starosty żeby zlikwidował zakaz w gaju a na pewno ruch na tym skrzyżowaniu się uspokoi. Bo chyba nie po to wyremontowano drogę z Otoku do Oławy. A ludziom którzy tak się domagają tch świateł polecam aby takie same postawili u siebie na osiedlu pod własnym domem.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.