Ruszyła budowa galerii obok Tesco

Oławski park handlowy powstaje przy ulicy 3 Maja. Właścicielem jest niemiecka firma „Saller”, która w 2015 roku odkupiła od Tesco działkę o powierzchni 21 tysięcy metrów kwadratowych. Teren przygotowano pod budowę obiektu, ale przez długi czas nie prowadzono żadnych prac.

Teraz to się zmieniło. Budowa ma być zakończona w grudniu tego roku, a pierwsze zakupy będzie można zrobić w pierwszym kwartale 2018 roku. Grupa Saller informuje na swojej stronie internetowej, że już są najemcy na większość lokali – obok dwunastu dużych powierzchni handlowych przeznaczono osiem mniejszych dla lokalnych przedsiębiorców.

(AH)

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (14)

 1. bo polacy kupuja wiecej od niemcow centusiow ktorym wystarcza tapeta raufaza ,biala farba i biale lub granatowe plytki.ten kraj to porazka .remontujac mieszkanie lub auto zakupy nalezy robic a polsce bo jest w czym wybierac.pozdrowienia z nudnego i falszywego kraju frau merkel.siedze tu tylko dla kasy .az sie sam siebie wstydze

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Nie narzekajcie na coraz więcej sklepów w Oławie, przyjedźcie do Laskowic, nasza kochana władza i kilku bizmesmenów pokroju panów Dzieko&Sabi sprawnie trzyma rękę by nic się nie wybudowało, chyba że przez nich, właśnie trwa budowa Sabika!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. No i fajnie – będzie w naszym mieście galeria z multikinem w dzielnicy OTOK :), teraz galeria koło Tesco —-czyli na zakupy – to już nie koniecznie Wrocław —— brawo dla włodarzy miasta ——a teraz czas na rozrywkę dla młodzieży—-za moich czasów w OŁAWIE BYŁO —4 -5 DYSKOTEK( tropic, romantica, pedek, neptun i słoneczko) —– dziś jest ——-1? a w BRZEGU 4-5 DYSKOTEK —Dlaczego nasza oławska młodzież, w weekend musi jeździć rozerwać się do Wrocławia lub Brzegu?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Też jestem za prawdziwym, lokalem dyskotekekowym i to np piątek lata 80 sobotę obecne ale to marzenie ściętej głowy. Kiedyś był SPEDd, potem coś innego ale oczywiście niektórym radnym typu 8 czy 7 plaga się nie podoba i tak jest lepiej cisza, spokój brak narkotyków ale to tylko złudne mrzonki gdyż sami doja na potęgę ech daleko nam np.do Brzegu!!! ☺

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. i co z tego ze kolejna galeria skoro i tak nie bedzie w niej nic oprocz croppa, house’a i reserveda.. w otoku wybudowali i co? zamiast h&m i zary jest glupi cropp i house. po co nam kolejne croppy i hous’y skoro sa juz w galerii olawskiej? bez sens. te galerie niepotrzebnie powstaja jak w nich sa ciagle te same sklepy..

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.