Zdobywcy Rzymu

Ośmioro oławian przebiegło Maraton di Roma

Mijają trzy godziny biegu. Nogi i buty totalnie przemoczone. Pęcherze na stopach wielkie – nie ma wątpliwości, że są. Po 40 kilometrach organizm przestaje słuchać głowy. 2 km do mety. Kontuzja biodra podcina jej nogi. Nie jest w stanie biec. Szura nogami. Niestety, kontuzje są bezwzględne. Nie ma kart przetargowych. Nie poddaje się. Idzie i cały czas czuje radość. Z tego że może tu być. Na widok mety zaczyna truchtać. Zrywa się i biegnie. Nie wie, skąd te siły

Dzisiaj po pęcherzach nie ma już nawet śladu, biodro nie doskwiera, a Beata Borowicz planuje udział w kolejnym biegu. Wrażenia z pierwszego w życiu maratonu są jednak wciąż żywe i tak już zostanie, bo – jak mówi – czegoś tak wspaniałego się nie zapomina. Przeczytaj o tym w najnowszym wydaniu „Powiatowej”. Artykuł w całości dostępny również w e-wydaniu, pod tym linkiem: http://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2017-04-20

Wioletta Kamińska Fot. arch. Beaty Borowicz

SAMSUNG CSC

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (34)

 1. Pani Aniu obserwuję Panią na sesji powiatu i muszę przyznać, że odkąd zaczęła pani biegać to zeszczuplała pani bardzo i bardzo ładnie pani wygląda. To dobrze że oprócz polityki zajmuje się pani bieganiem,to piękny sport, wietrzy umysł i pozwala spojrzeć na pewne sprawy z dystansem. Gratuluję pani i współtowarzyszom wyprawy i pokonania królewskiego dystansu. Byłem w Rzymie na urlopie i wiem że można się nim zachwycić.

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Jak widać po komentarzach, Ania z Magdą dorwały się do klawiatury.
  Jak się domyślam artykuł zapewne nie jest o pani Leszczyńskiej, ale jak to zwykle trafiła na fotkę i do gazety i w komentarzach klakierzy o niskiej wartości smarują. Jak jeszcze poseł był posłem to można było mieć nadzieję, że coś skapnie, ale teraz?

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Popieram milicję i chudzielcow

  Co niektórym żal tak dupe ściska że się rzygać chce.Ruszyc dupy sprzed klawiatur komputerów telefonów tabletów i innych cudów i przebiegbijcie chociaż kilometr może te wasze przepalone styki mózgowe zaczną poprawnie działać
  Gratuluję ekipie to godny podziwu wyczyn brawo milicjantko i chudzielcu

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Wielu mieszkańców Oławy i okolic ma ciekawe pasje. Wielu uprawie różne sporty. Wielu wyjeżdża na światowe imprezy.
  Ale niewielu ma tak silne parcie na szkło. W pierwszym przypadku to zrozumiałe (czymś trzeba błyszczeć). W drugim mniej.

  BTW czasy (dostępne na stronie imprezy):
  LESZCZYNSKA ANNA 04:46:05
  BOROWICZ BEATA 04:35:24

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Wiele osób biega i to w maratonach i nie robią tyle szumu wokół siebie, ale leszczyńska robi to, bo niczym innym nie potrafi się wykazać. Nic nie wynika z jej hasła młodzi dla Oławy. Ta kobieta jest tak (…), że zostaje jej pisanie o sobie samej, by pokazać, jakie to ona ma poparcie.
  A ile z tych :osób: które chwalą leszczyńską podpisało się? Żadna?
  Bo wyszło by, że wszystkie wpisy pochodzą z komputera leszczyńskiej?

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 6. anonimie piszesz o sobie ?
  czy te negatywne komentarze to nie są przypadkiem od ciebie i może jeszcze od 2 tych samych osób ? Co was tak w oczy kole Leszczyńska ? skoro tak bolą was oczy od patrzenia na nią, to po co patrzycie ? po co zajmujecie swoje główki taką nic nie znaczącą Leszczyńska ?
  p.s. brakuje w tym jadzie jeszcze słynnego teksu, że ludzie ją w wyborach rozliczą.

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.