Kierowcy grożą strajkiem i wnioskiem o odwołanie zarządu

Kierowcy spółki PKS Oława alarmują do starosty Zdzisława Brezdenia. Ich zdaniem w firmie odbywa się „skok na kasę”, likwiduje się stanowiska, a zarząd korzysta ze środków funduszu socjalnego i kasy zapomogowo-pożyczkowej firmy. Mają dość, nie wykluczają protestów. Więcej o tej sprawie piszemy w najnowszym „papierowym” wydaniu „Powiatowej” – już w sprzedaży. Można nas czytać również na tabletach i komputerach. Sprawdź tutaj: http://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2017-04-06

Kategoria artykułu: Ważne

Tagi: , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (19)

 1. Kierowca autobusu

  Starosta zamiast pozować do zdjęcia przy tablicy Kaczyńskiego powinien pozbyć się w trybie natychmiastowym nieudolnego prezia. To co z mozołem zrobili pracownicy na czele z dyr. Kowalczykiem zniszczył aktualny prezes.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Była pracownica

   Czy zostały wyjaśnione afery jakie cyklicznie powstawały w tej spółce? Kradzieże paliwa, manko w magazynie części, zniknięcie drogich komórek itd. Wiele z tych afer opisywano na łamach GP. Mam nadzieję, że tym razem pekaesowskiemu Misiewiczowi się nie upiecze. Erwin M. musi odejść!!!

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Jestem za ukaraniem kierowców autobusowych którzy kierują pojazdami i nagminnie rozmawiają przez telefon-komórkę trzymając przy uchu!!! np. Dzisiaj przewóz dzieci z Gimnazjum do domu ul. 1-go Maja dojazd do wiaduktu „siwy” Man kierowca cały czas trzymał komórę przy lewym uchu i przewoził dzieci ze szkoły!!! – Panowie aby protestować i wywlekać inne błędy trzeba być samemu ferr.. Związkowców…Pozdrawiam

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Ryba psuje się od głowy. Cała zdecydowanie zła sytuacja w PKS Olawa to wina zarządu, a w szczególności prezesa. Jego nieudolność, brak pomysłu na rozwój, brak nadzoru nad podległymi pracownikami i majątkiem to coś niesamowitego.
  Nie jeden to przewidział, że jeśli właściciel nie wymienione prezesa to skończy się to marnie.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. kiedys uslyszalem odpowiedz kierowcy olawskiego pksu po tym jak kobieta poprosila zeby zamknal okna no zimno w autobusie cytuje „wsadz sobie palca w dupe to Ci sie cieplo zrobi” … wypier…. bym tego kierowce automatycznie z pracy a tego calego monastyrskiego oddal na wytrzezwialke i leczenie do tworek. to tyle .

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Stara, sprawdzona przez Lenina zasada zadziałała i w Polsce. Włodzimierz Ulianow powiedział swoim agitatorom przed wyborami do Dumy : obiecujcie każdemu to, co chciałby mieć. Chłopom ziemię, robotnikom poprawę warunków pracy i życia, żołnierzom pokój. Jak już wygramy, to nikt nie będzie nas w stanie rozliczyć. No cóż oławianie – wybraliście znów Brezdenia do powiatu,uwierzyliście w jego obiecanki, a to była wasza decyzja, to po co to teraz lament!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Obserwując oławską scenę polityczną zauważam ,że lokalni prominentni politycy (różnych opcji) symbolizują przaśną „Polskę powiatową”, co zjednuje poparcie ludzi żyjących w kulturze małych lokalnych układów, oportunizmu i fałszywej religijności.Dlatego od 27 lat mieszkancy Oławy i powiatu utrzymują lokalnych politycznych nierobów i pasożytów, którzy na tym żerują wraz ze swoimi rodzinami.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Już od kilku lat bijemy na alarm zarówno w sprawie nieudolnego prezesa i postkomunistycznej Rady Nadzorczej oławskiego PKS jak i w sprawie sitwowego starosty Zdzisława Brezdenia, który mocno ukorzeniony w oławskiej mafii postkomunistycznej stanowi kompromitację lokalnej struktury Prawa i Sprawiedliwości.

  http://stanowice-marcinkowice.npage.de/panie-brezden-won-z-pis.html
  http://stanowice-marcinkowice.npage.de/wio-o-armeton-ie-i-brezdeniu.html
  http://stanowice-marcinkowice.npage.de/skandal-z-pks-oawa.html

  Jednego figuranta oławskiej sitwy postkomunistycznej udało się już odstawić od władzy (byłego posła PO Kaczora). Czas najwyższy na odstawienie od władzy jego kolesia – Brezdenia, a przy okazji na oczyszczenie szeregów lokalnego PiS z postkomunistycznych dywersantów i zwykłych karierowiczów, których sztandarowym symbolem jest właśnie Brezdeń.

  Po objęciu władzy w kraju przez PiS, wszystkie spółki Skarbu Państwa, które za rządów PO-PSL generowały straty, często bardzo wysokie, notują dziś zyski i to pokaźne. Tylko w Oławie spółka powiatu generuje ciągle coraz wyższe straty i trwoni społeczny majątek.

  Winny jest Brezdeń, bo mimo coraz gorszych wyników gospodarczych, gwałtownego topnienia majątku, fatalnego poziomu usług i ciągłych afer w oławskim PKS, trzyma na kluczowych stanowiskach w tej firmie członków oławskiej sitwy postkomunistycznej.

  SMSM wyśle w tej sprawie kolejną serię pism do czołowych polityków PiS. Może tym razem wrocławscy kolesie Brezdenia, do których trafią te pisma w ramach właściwości miejscowej, nie dadzą już rady ukręcić temu łeb. W tym roku gospodarka ma w rządzie Beaty Szydło absolutny priorytet, a to jest sprawa gospodarcza, która przynosi PiS-owi wstyd.

  Brezdeń jest największym szkodnikiem w powiecie i trzeba go wreszcie zastąpić kimś uczciwym, kompetentnym i niezależnym od oławskiej sitwy.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Szkoda papieru na dalsze pisma. Brezdeń po wyborach parlamentarnych desygnował „swoich ” na wysokie stanowiska dyrektorskie .
   Teraz owi dyrektorzy dostając grubą pensję staną za nim murem , aby nie stracić koryta. Zawsze kasa jest najważniejsza.
   Bo mieć pensję ponad 10 tys / miesiąc a nie mieć – to jest różnica.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Najwyraźniej nie czytasz naszej strony internetowej. Polecamy. Wiedza nie boli i ustrzega przed zamieszczaniem idiotycznych komentarzy. Nie tylko „bijemy na alarm”, ale też uruchamiamy wszelkie możliwe procedury przewidziane prawem, do zawiadomień do prokuratury o przestępstwach niedopełnienia obowiązków i nadużycia uprawnień włącznie. Niestety nasze lokalne prokuratury ciągle jeszcze są pod kontrolą postkomunistycznej mafii. Ale już niedługo.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.