Zdzisław Brezdeń posłem?!

Biorąc pod uwagę sondażowe wyniki IPSOS late poll, a także cząstkowe dane z PKS Zdzisław Brezdeń ma szansę na mandat

Według wstępnych prognoz Prawo i Sprawiedliwość będzie miało sześciu posłów z okręgu wrocławskiego. PKW podała już dane z 458 na 731 obwodowych komisji wyborczych (62,65%) i na ten moment Brezdeń jest numerem siedem. Przed nim są Mirosława Stachowiak-Różecka, Przemysław Czarnecki, Paweł Hreniak, Jacek Świat, Agnieszka Soin oraz Mariusz Jędrysek.

Jeśli te wyniki się utrzymają, mieszkaniec Godzikowic teoretycznie będzie wielkim przegranym. Wielce prawdopodobne jest jednak (jeśli potwierdzi się ostatecznie, że rządzić będzie PiS), że Paweł Hreniak zostanie wojewodą, a wtedy jego miejsce zajmie kolejna osoba. Na ten moment jest to Zdzisław Brezdeń, choć oczywiście wszystko jeszcze może się zmienić.

Inny scenariusz mówi o tym, że PiS zdobędzie pięć mandatów w okręgu wrocławskim. Wtedy sytuacja Zdzisława Brezdenia skomplikuje się bardziej. Więcej niebawem.

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (7)

 1. Kochani wyniki naszych lokalnych kandydatów:
  PiS – Brezdeń – 6 198 głosów – na liście przed nim 10 kandydatów na posłów (czterech ma gorszy wynik poniżej 6 tys) – ale raczej sam starosta bez szans na mandat…
  PO- Leszczyńska – 3201 głosów
  PSL – Zalewski – 484 głosy
  Bezpartyjni Samorządowcy – Szyler – 204 głosy

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.