Komentarzy (11)

 1. Życzę powodzenia Panu Brezdeniowi!
  Jest to jedyny kandydat, który ma realne szanse dostać się do Sejmu z naszego powiatu. Przemawia za mną czysta kalkulacja. Lepiej mieć swojego człowieka w Warszawie nawet z PiS, niż nikogo…
  Ma mój głos!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Myślę że ten kandydat nie będzie płakał jak go nie wybiorą.W powiecie kasa leci lepsza poza tym rączka rączkę …a w Warszawie trzeba będzie siedzieć w ostatnim rzędzie i słuchać jak pacierza dyktatorka.A most i obwodnica jak się wybuduje to będzie jak nie wybuduje to ….z tym !

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. . Na swoim podwórku pozwala na budowę fabryk z trującą chemią bo interes partyjny ważniejszy od obywateli, to co dopiero w rządzie. Mimo wszystko mam nadzieje że zrozumie Pan kiedyś tam w Warszawie swoich sąsiadów, kolegów z wiochy i ich obawy związane z tą inwestycją i zrobi stanowcze stop inwestycji.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Swój ale z PiS.? Chciałbym oddać na Pana głos, ale nie przepadam za tą partią. Więc wolę oddać głos nieważny. Bo nie chcę aby ktoś inny wszedł z listy tej partii. Jak zmienicie ordynację wyborczą na mandaty jednoosobowe to wtydy pogadamy. Pzdr.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Kiedy w latach 50. XX wieku zapytano ministra spraw zagranicznych Czou En-laja, co sądzi o skutkach rewolucji francuskiej, podobno odpowiedział: „Jeszcze za wcześnie, żeby można było coś powiedzieć”.

  Norman Davies (z książki Europa walczy 1939-1945. Nie takie proste zwycięstwo)

  Wasza rewolucja trwa , ale przyszłe pokolenia NAS rozliczą.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 6. ,, Polska Press
  Skokowe podwyższenie płacy minimalnej do 4000 zł w 2024 roku będzie miało negatywny wpływ na rynek pracy. W sposób nieuzasadniony zmniejszą się różnice między zarobkami osób z dyplomem a pracownikami niewykwalifikowanymi. ”

  p.s.
  Taki to wasz program ?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.