Ile osób już zdało, ile oblało na prawko w Oławie?

Przypominamy, że 26 września przy ulicy Różanej 8 w Oławie oficjalnie otwarto terenowy oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Jak wyglądała zdawalność w pierwszych dniach?

Mieszkańcy od tego momentu mogą zdawać w Oławie egzamin teoretyczny i praktyczny na prawo jazdy kategorii B. Już w piątek 27 wyruszyli na trasę pierwsi starający się o uzyskanie uprawnień.

Przedstawiamy statystyki zdawalności po trzech dniach egzaminów na kategorię „B” w Oławie:

– 27 września – odbyło się 9 egzaminów praktycznych (6 osób zdało, 3 nie zdały),

– 30 września – odbyło się 9 egzaminów praktycznych (1 osoba zdała, 8 nie zdało),

– 1 października – odbyło się 8 egzaminów praktycznych (4 osoby zdały, 4 nie zdały).

Z tej niewielkiej próby statystycznej nie wyciągamy jeszcze żadnych wniosków – mówi Tomasz Smolarz, dyrektor WORD Wrocław. – Jednak zdawalność po trzech dniach wynosi 42,3% podczas kiedy w całym WORD Wrocław za I półrocze 2019 r. kształtowała się na poziomie 38,9%, zaś w skali kraju jest to ok. 34%. Egzaminów teoretycznych jeszcze nie było.

WORD w Oławie już otwarty!

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (8)

  • dlaczego sądzisz że po kursie w Oławie? znam osoby, które cały kurs zrobiły we Wrocławiu a zdają w Oławie bo taka możliwość się pojawiła i nie trzeba tracić czasu. Poza ty co za różnica gdzie się uczył, jak będzie umiał to pojedzie wszędzie a jak nie nadaje się za kółko to nawet w Oławie sobie nie poradzi.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • a co ma kurs do zdania egzaminu i uzyskaniu uprawnień?
   może akurat zdający uczył się jeździć we Wrocławou, Opolu czy Strzelinie?
   kto umie ten zda tu czy tam bez różnicy, jak widać po poniedziałku nawet w Oławie można nie zdać egzaminu gdzie albo.rondo albo światła ;p

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 1. Do widzenia wszyscy oburzeni. Wiecznie krytykujecie cokolwiek co się dzieje. Jak widzę te wszystkie komentarze o tym żeby te osoby nie przyjeżdżały do Wrocławia bo są TRAMWAJE to śmiać mi się chce. Na kursie jeździsz na tramwaje? Serio? Czy skupiasz się na trasach egzaminu? No właśnie. Moim zdaniem to, że powstał ten ośrodek to jest dla nas wszystkich korzyść.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Karolina – 30 lat temu to we Wrocławiu był taki ruch jak teraz w Pcimiu Dolnym! Teraz jest ogromna różnica między Oławą a Wrocławiem pod względem natężenia ruchu! Twoje porównanie pasuje tutaj jak krowie złoty łańcuch!!!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Jeśli ktoś potrafi jeździć – zda w Oławie, Wrocławiu czy Nowym Jorku. Moim zdaniem problemem są ci, co nie potrafią ogarnąć tych specyficznych zachowań na drodze (z różnych powodów) i zdawanie w Oławie (Opolu, Legnicy, Świdnicy itd) pozwoli im uprawnienia zdobyć, a graniczyłoby to z cudem we Wrocławiu.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.