Komentarzy (12)

 1. Rzeczywiście, jak ktoś przyjechał tylko zobaczyć, ewentualnie zostać na koncercie to zaparkowanie to był jakiś horror, miasto organizacyjnie nie podołało, bo nie było przygotowanych żadnych parkingów. Parking przy basenie był cały zajęty przez odwiedzających basen, a ten przy ośrodku kultury był zastawiony przez nieprawidłowo zaparkowane samochody.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Troszkę więcej zrozumienia, impreza bardzo pozytywna przejezdni niestety nie znają Oławy i wszystkich miejsc parkingowych.
  Brawo dla pomysłodawców i organizatorów wspaniale spędzony czas i świetna promocja miasta w przyszłych latach dodajmy zrozumienie i życzliwość stetryczałych mieszkańców i będzie świetnie.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Zgadzam się. Organizatorzy kolejny raz nie zdali egzaminu ! Do tak dużej imprezy trzeba się odpowiednio przygotować : policja, straż miejska , straż pożarna , opieka medyczna i urzędnicy ! Oława nie jest miastem na takie imprezy – brakuje wolnego miejsca na tymczasowe parkingi , wszystko zabudowane!

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Parkować trzeba było na zasadach ogólnych przy krawężniku. W mieście nie brakuje takich miejsc, tylko trzeba trochę z buta się przejść. Dla tak dużej imprezy w centrum miasta nie ma szans zrobić jakiegoś mega parkingu bo nie ma miejsca.
  Albo chcecie imprezę w centrum i niestety trochę przez jeden dzień będzie utrudnień albo zróbcie imprezę na lotnisku i będziecie drałować kupę kilometrów.
  Kultura parkowania to druga sprawa, tu straż miejska powinna sypać mandatami, mądry kierowca szuka miejsca wolnego aż go znajdzie, a nigdy nie zaparkuje w miejscu niedozwolonym. Niestety buraków wśród kierowców nie brak.
  Mieszkańcy centrum miasta nie powinni się krzywić bo ta raptem jedna impreza w roku, a żal mają do wszystkich bo nacierpieli się że szkoda gadać, może trzeba w tym dniu wyjechać poza miasto na cały dzień i będziecie mięli spokój.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Nie chce Ci się drałować to weź taksówkę.
  Ludzie przychodzą co chwilę, trudno aby autobus co 5 min odjeżdżał.
  Widzę, że społeczeństwo stało się roszczeniowe i wygodne.
  Władza wszystkiemu winna. Winny Tusk i Burmistrz.
  Zrobić imprezę płatną po 100 zł wjazd, wtedy nie będzie płaczu i będzie kasa na podwożenie i skończy się wasze marudzenie.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.