Oświadczyny na zlocie! Tego jeszcze nie było!

Masa zabytkowych aut, rozmowy o motoryzacji, zapach benzyny i zakochani po uszy w kultowych pojazdach. To nic nowego, ta impreza tak wygląda każdego roku, a do Oławy zjeżdżają pasjonaci z Polski i Europy. Nikt nie spodziewał się natomiast oświadczyn, nikt poza organizatorami, bo oni od dwóch tygodni wiedzieli, że Grzegorz z Wrocławia chce podczas zlotu poprosić o rękę Anitę. Kobieta o niczym nie wiedział, była pewna, że wjeżdża na scenę, aby zaprezentować mercedesa W123. Patryk Mikiciuk prowadzący imprezę zapytał ją za co lubi ten samochód? – Za to, że jest duży, wygodny i spokojnie mogę rozłożyć nogi – powiedziała Anita. W tym czasie Grzegorz ukradkiem sięgnął po bukiet róż, pierścionek i klęknął przed wybranką na całe życie! – To jest ten moment – powiedział Mikiciuk.
Anita nie mogła opanować wzruszenia. Odpowiedziała TAK na pytanie Grzegorza: – Anito, kochanie wyjdziesz za mnie?
Mercedes W123 z 2-litrowym silnikiem diesla to najbardziej nieśmiertelna jednostka napędowa na świecie. – Nie ma bardziej wytrzymałych silników – mówił Mikiciuk. Te silniki potrafiły przejechać miliony kilometrów, miały tylko 60 koni.
***Anicie i Grzegorzowi życzymy, aby ich miłość była równie nieśmiertelna jak silniki mercedesa! Zdjęcia z oświadczyn w galerii poniżej.
Przypominamy, że zlot rwa do 18.30 o godz. 18.00 losowanie nagrody głównej fiata 126p! Po tym koncert Grzegorza Hyżego, o godz. 21.00 wystąpi Anna Wyszkoni!
Fot. Agnieszka Herba

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (9)

 1. ręce opadają w tym mieście

  NIE ROZUMIEM JEDNEGO…

  DATY I GODZINY MUNDIALOWYCH SPOTKAŃ SĄ ZNANE OD GRUDNIA 2017.

  DLACZEGO ORGANIZATORZY SIĘ Z NIMI NIE ZAPOZNALI I KONCERT BYŁ O 20?!

  Bo pani dyrektor Centrum Sztuki jest kobietą i jej takie rzeczy nie interesują?!

  Dramat i tyle!

  Ale najważniejsze, że pani dyrektor zna język włoski. Najważniejsza cecha dobrego dyrektora.

  Dziękuję. Tyle w temacie.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.