Świątecznie w Rynku. Trwa jarmark. VIDEO, ZDJĘCIA

Dziś o godzinie 12.00 rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy. Święty Mikołaj, kutia, kolędy i kilkadziesiąt stoisk, na których można kupić regionalne wędliny, miody, trunki, sery. Byliście już na oławskim jarmarku? Jak oceniacie to wydarzenie? Zachęcamy do komentowania

Jarmark trwa dwa dni

Foto i video: Grzegorz Jankowski

 

Kategoria artykułu: Galeria

reklama

Komentarzy (13)

 1. Uważam, że nie są potrzebne takie jarmarki. To wszystko przyszło z Niemiec. Mamy dużo sklepów i tam powinno się robić zakupy. Jest też targ i tam można zaspokoić pozostałe potrzeby. Po co blokować centrum miasta?
  Dawniej moja babcia sama robiła ciasta, pierogi, a dziadek wędliny i coś mocniejszego. I to były prawdziwe swieta, które zaczynały się już od przygotowań.

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Bardzo ladnie i swiateczna atmosfera !!! Dzieci jak.aniolki koledy spiewaly ,do tego lrzepiekna szopka i ozdoby. Wspanialy pan Sw.Mikolaj rozdawal cukierki z kosza dla dzieci ! Niewiem dlaczego co niektorzy ludzie narzekaja 🙁 Jesli nie chca to niech nie ida i przeciez nie musza nic kupowac ,jesli wola w sklepach. Wiec niewiem naprawde po co az tak krytykowac ! Mnie osobiscie i mojemu dziecku podobalo sie bardzo !

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Jasne najpiękniejsza para OLO, masz rację , tak poza tym to nie powiem co nocuje na tym jarmarku! Dużo bardziej uboższy niż rok temu muł i wodorosty! Dobrze jedynie że nie pobiliśmy ceny wrocławskiego jarmarku , tam za pajdę chleba i szaszłyk z dodatkami gość zapłacił 120 zł , u nas skromniejsza ale pajda była za 5 zł . Jestem zdania iż skoro ma być taka lipa to nie potrzebny nam taki jarmark za rok Dużo stoisk pustych mimo godziny 16.00

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.