Piknik militarny JELCZA

Dziś (15 sierpnia) od południa na placu Jana Pawła II w Jelczu-Laskowicach trwa piknik militarny zorganizowany przez spółkę Jelcz, należącą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej, z okazji Święta Wojska Polskiego. Oprócz prezentacji sprzętu wojskowego marki „Jelcz” można zobaczyć także sprzęt wojskowy z 23. Śląskiej Brygady Artylerii w Bolesławcu – oczywiście na podwoziach Jelcza.

Nie brakuje pokazów ratownictwa medycznego, zabaw dla dzieci, znakowania rowerów, wojskowej grochówki i innych smakołyków. Pogoda dopisała – wiele osób właśnie tu spędza świąteczne popołudnie.

– Festyn jest oczywiście jednym z elementów obchodów 65-lecia firmy Jelcza, ale nie tylko – mówi prezes spółki Jelcz Łukasz Dudkowski. – Tutaj każdy albo kogoś miał w Jelczu, albo ma, albo będzie miał, bo firma cały czas się rozwija. Na pikniku chcemy pokazać, co w tej chwili produkujemy. Odbywa się on pod hasłem „Poczuj dumę”. Skoro nasze pojazdy są w tej chwili na defiladzie wojskowej w Warszawie, to chyba mamy powód do dumy. To jest dla nas ważne. Ten festyn, tysiące ludzie na nim, odzew na „Gazetę Wojskową”, czyli dodatek do „Gazety Powiatowej”, to świetna promocja marki.

Więcej w najbliższym wydaniu „Gazety Powiatowej” – już od środy w sprzedaży
fot. Jerzy Kamiński

(ck)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (11)

  1. też to trochę taki paradoks dla mnie, to są maszyny do zabijania ludzi, jak można się przy tym bawić, śmiać, żreć i pić??? jak będzie trzeba tego użyć to też taka radość będzie??? ludzie sami na siebie bata kręcą i jeszcze się cieszą, paranoja tego świata 🙁

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.