Sylwia Grzeszczak ściągnęła tłumy i spełniła marzenie. ZDJĘCIA

To był piękny koncert pełen wzruszeń

Gwiazdą wieczoru drugiego z Dni Jelcza-Laskowic była Sylwia Grzeszczak. Znana wokalistka przyciągnęła pod scenę prawdziwe tłumy. Słuchacze nie mogli być zawiedzeni, a jedna z fanek przeżyła szczególne chwile. Mowa o Weronice – podopiecznej Centrum Wolontariatu „Zielony Parasol”, która utwór „Tamta Dziewczyna” zaśpiewała razem z Sylwią Grzeszczak na scenie.

Po koncercie zaprezentowano pokaz fajerwerków. Już dziś o 13.30 uroczysta sesja Rady Miejskiej z okazji 30-lecia Jelcza-Laskowic. Wieczorem o 19.00 – w Centrum Sportu i Rekreacji wystąpi Krzesimir Dębski.

Fot. Kamil Tysa

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (27)

 1. Po raz kolejny Jelcz Laskowice pokazało Oławie co to jest Majowy Długi Weekend, brawo!!! Cóż jaki organizator taka impreza Czy zawsze tak musi być? Dziwne bo podczas odczytywania sponsorów jakie było nasze zdziwienie gdy 70 proc.sponsorow było z rodowitej Oławy, łącznie ze starostwie wstyd. Czy nie stać nas więcej niż na 5 godzin pseudo majówki 1 dniowej?Mega gwiazda Kaja podczas koncertu zgromadziła około według obliczeń około 1000 osób w porywach zaś wczorajszy mega koncert kilkanaście tysięcy i o czym to świadczy?

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Jelcz ma tylko majówkę a Oława ; majówka Kayah była super na trasę koncertową w tym roku niema już wolnych miejsc, Dni Oława Perfekt nie trzeba chyba przedstawiać, nie wiem kto będzie na planie bosmana ale to kolejna imprezka, jeszcze na koniec wakacji ale już nie kojarzę kto ma być, to Jelcz z majówką niech się schowa!!!

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • mieszkaniec

   Tomcio, nie rozśmieszaj mnie, Kayah to już przeszłość, trasa koncertowa wszystkie miejsca wykupione- a co ty impresario jesteś, czy wszystkie bilety wykupiłeś? Dni Koguta -Perfekt -sorry ale to już dinozaury muzyki z tamtych lat , a Piana Bosmana z każdym rokiem wieje NUDĄ, zresztą widać po uczestnikach, po prostu nie maja pomysłu aby to ożywić.

   Zgłoś naruszenie regulaminu

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Jeszcze się taki , nie urodził, aby każdemu dogodził !Niestety prawdą jest to iż ostatnie Oławskie majówki traktowane są po macoszemu, na odwal, byle odbębnić i już. Sugerowanie się iż w Oławie , jest kilka imprez masowych w ciągu roku moim zdaniem jest nieuzasadnione do końca! Czym jest PIANA BOSMAN- , co ta impreza ma w swoim założeniu jeśli chodzi o promowanie naszego regionu zupełnie nie wiem .Na ogłoszony przetarg jeśli chodzi o tegoroczne prowadzenie imprezy zgłosił się jeden organizator , klub kajakowy! Czy jest to impreza dla wszystkich , czy warto wybierać się z całą rodziną na nią? Otóż moim zdaniem nie za bardzo , jest to tylko i wyłącznie impreza zaadresowana do wąskiego grona naszych mieszkańców , mało tego tych nieco bardziej sytuowanych. Dlaczego , tak myślę . Otóż cóż ma tam robić czteroosobowa rodzina , która nie zawsze ma czym się dostać na zapomniany cypel , atrakcji czekających tam nie ma co się spodziewać . Dzieci mogą poskakać na dmuchanym zamku , a rodzice delektować kiełbasą z grilla, piwem itd. O tym że nie za bardzo jest tam co podziwiać przekonałem się już dwa lata temu i rok temu. Skoro ta impreza ma za zadanie propagowanie tawerny KAPITAŃSKIEJ , no może jeszcze żeglugi prze duże Ż ITD, Będąc tam przez ostatnie dwa lata prze kilka godzin dziennie przez dwa dni w tym roku nie wybieram się w ogóle . Co innego DNI OŁAWY , które są promowane coraz mocniej przez firmę WENA , przez cały rok , czego dowodem był rajd terenowych aut i zlot zabytkowych. Gdyby , nie to?, ale to inna bajka.
  Słowem proszę napiszcie co morze być iż odkąd pamiętam od kilku lat Laskowice przyciągają gigantyczne tłumy , zaś Oławska majówka kilkaset osób! Gdzie tkwi problem?

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Jak ma być tak słabo w przyszłym roku to lepiej niech Frischmann i jego świta niczego nie organizują, albo niech zorganizują autobusy do Jelcza, bo na burmistrza z żoną już się od początku jego kadencji napatrzyłem i obecnie jak go widzę robi mi się niedobrze.
  A najgorsze w tym wszystkim jest to, że za ten nachalny lans jest fundowany przez ZWiK i potem my wszyscy za to płacimy w opłatach a wodę i ścieki.

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Oława to miasto „ŹLE” co by nie było będzie źle 🙁 Nie organizujmy żadnych imprez, a pieniądze oddajmy potrzebującym (np. na kościół) Do jelcza nie jest daleko, można dodatkową komunikację uruchomić. Jak mamy robić bałagan po imprezie to lepiej na obcym terenie 🙂 A może uda się połączyć siły finansowe i jakiś Pink Floydów zaprosimy, imprezę zrobimy w połowie drogi np. „pod dębami” albo na „łąkach” w Otoku… Ludzie, nie podoba się to w domu siedźcie i nie pierd….cie, nie wszyscy chcą Zenka za publiczne pieniądze ! …a może to jakieś wyjście, wtedy cała swołocz będzie zadowolona… PS. Tak wiem, jestem ratuszowym lewakiem i innym nie powiem kim…:)

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • My czyli urzędnicy ratusza, strażnicy miejscy, zarządzający w spółkach miejskich, pracownicy spółdzielni, rodziny wymienionych, czyli ci wszyscy których zatrudnienie pośrednio lub bezpośrednio zależy od burmistrza.
   A i zapomniałbym głosował jeszcze pewien fotograf weselny, który jest tak biedny, że dostał mieszkanie komunalne od miasta, ale stać go na to, żeby byś sponsorem przy wydarzeniach organizowanych przez ratusz.

   Zgłoś naruszenie regulaminu

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.