Komentarzy (10)

 1. Ozdoby, ozdobami , Panie Burmistrzu co się dzieje z tymi światełkami kolorowymi w rynku, od kiedy ekipa przeszła na drugą stronę znowu ratusza kilka podświetlacze drzewek znowu nie działają. Te efekty świetlne w rytmie disco -polo budzą wątpliwości ale już są to niech świecą, bo za to płacą mieszkańcy.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. mieszkaniec

  Rzeczywiście , znowu nie świeci 5 iluminacji , coś jest nie tak z tą instalacja jeśli ciągle nie świeca te same lampki ?
  Trochę to wygląda opciachowo, sami przechodnie komentują z ironią, że znowu ,,lipa” z efektem iluminacji świateł. Pomijając efekt disco- polowy , jeśli mają nam ubarwić tą szara rzeczywistość to niech świecą a nie wkurzają, przecież to zrobione za kasę mieszkańców.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Jak zwykle z zadęciem. A wyszło, ja wyszło. Jak zwykle.
  Mnie bardziej niepokoi to, że w rynku (jak już się do niego przez korki dojedzie) i w jego bezpośrednich okolicach nie da się zaparkować, nawet na pięć minut, bo zaraz zjawia się Straż Miejska i kasuje. Wczoraj całe wczesne popołudnie tak było. I to jest żałosne w tym naszym zaściankowym mieście, w Aglomeracji Wrocławskiej.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • to nie parkuj na środku ulicy i nie blokuj ruchu kobieto. Jacy ludzie są dziwni. Paniusia dziwi się dlaczego straż miejska jej stawia mandat. Za co? A właśnie za to paniusiu. Naucz się przepisów. Widziałem jak zaparkowałaś i to nie pierwszy raz. Przeważnie to zajmujesz dwa miejsca parkingowe, bo już kilka razy zarysowałaś auta stojące obok, więc teraz stajesz tak by odległość do aut obok było ponad 2 metry. Takie paniusie nie powinny mieć prawka, nie znasz znaków, nie znasz przepisów i jesteś zmorą policji i straży miejskiej droga pani.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.