Legalne zakłady bukmacherskie przez Internet 2019

Jeżeli śledzisz polski rynek bukmacherski, na pewno wiesz, że w ostatnim czasie zaszło na nim sporo zmian. Pojawia się coraz więcej legalnych podmiotów z licencją Ministerstwa Finansów. W ostatnim kwartale zeszłego roku stosowne zezwolenia otrzymało aż czterech nowych bukmacherów – BetFan, Ewinner, Typiko, Traf-Zakłady Wzajemne. W całym 2018 roku licencję otrzymało w sumie siedmiu operatorów. Oprócz wyżej wskazanych są to jeszcze następujące firmy: Totalbet, Cherry Online Polska (czyli PZBuk) oraz BEM Operations Limited (znany jako BETCLIC).

Jak widać, zeszły rok to prawdziwy wysyp zakładów bukmacherskich. Graczy ucieszył powrót znanych firm, które po zmianach w przepisach musiały wycofać swoje usługi do czasu otrzymania licencji. Na wyżej wskazanych bukmacherach nie można skończyć, ponieważ już w styczniu obecnego roku pojawił się kolejny – Polski Bukmacher, który poprowadzi aż dwie marki, czyli OKbet i NobleBet. Bukmacherka w Polsce zatem rozwija się dosyć dynamicznie, a przynajmniej powoli wraca do normy po nowelizacji ustawy hazardowej.

Czego możemy się spodziewać w 2019 roku?

Tegoroczna oferta interesuje każdego klienta zakładów wzajemnych. Odświeżone promocje, dodatkowe dyscypliny czy kolejne dodatki w postaci zakładów wirtualnych albo aplikacji mobilnej – typerzy zawsze oczekują nowości i ulepszeń. U firm, które swoje usługi przez Internet świadczą już kilka lat trudniej o coś zaskakującego, dlatego też nowe bukmacherskie zakłady wzbudzają niemałą sensację. Jak już wspomnieliśmy, na samym początku roku gracze dostali niespodziankę w postaci nowego bukmachera. To po raz kolejny rozbudziło ciekawość typerów

Niektóre zakłady bukmacherskie online zdążyły już zaproponować swoją ofertę polskim klientom i można się z nią zapoznać poprzez strony internetowe danych podmiotów. Jednak wciąż znajdziemy operatorów, którzy mimo zezwolenia jeszcze nie wystartowali. Zakład bukmacherski, który dopiero co otrzymuje licencję, musi naprawdę porządnie przemyśleć ofertę i swoje możliwości. Taki bukmacher online nie ma łatwego zadania – powinien stanowić solidną konkurencję dla innych firm, które już od lat prowadzą swoją działalność w Polsce, dbać o potrzeby klientów i oczywiście opracować strategię w taki sposób, aby mieć jak największy zysk. Trudno jest przewidzieć, co zaproponuje chociażby Polski Bukmacher. Nie wiemy także, czy w najbliższym czasie nie pojawi się na horyzoncie kolejny buk, który zawojuje nasz rynek.

Sprawdź legalne zakłady bukmacherskie w polsce lista https://www.kodybukmacherskie.pl/legalne-zaklady-bukmacherskie/

Na pewno typerzy oczekują powrotu największych europejskich bukmacherów, którzy po wprowadzonych zmianach nie zdecydowali się na złożenie podań o licencję. Na pewno jeszcze kilku operatorów czeka w kolejce na pozytywne rozpatrzenie wniosków, więc może zostaniemy jeszcze zaskoczeni w tym roku nastepną firmą.

Zakłady bukmacherskie jak grać legalnie?

Nie można ominąć tej kwestii, ponieważ działanie zgodnie z polskim prawem jest najważniejsze. Wielu graczy nie zadowala kilkanaście legalnie funkcjonujących bukmacherów na rynku, ponieważ ogólnie w Sieci zakładów bukmacherskich jest multum. Niektórzy bukmacherzy posiadają nieco ciekawszą ofertę, jednak polskich klientów, którzy chcą zostać uczciwi i wspierać Polskę poprzez odprowadzanie podatków, nie powinno to interesować do czasu, kiedy dany bukmacher nie zdobędzie wymaganej w naszym kraju licencji Ministerstwa Finansów.

Pamiętaj o tym, by obstawiać legalnie, ale także odpowiedzialnie. Hazard jest zabroniony dla osób poniżej 18. roku życia, związany jest także z zagrożeniem uzależnienia oraz utraty wpłaconych środków finansowych.

(tekst sponsorowany)

Kategoria artykułu: Ciekawostki

Tagi: , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.