Najciekawsze koncerty w Katowicach

Na koncerty w Katowicach przyjeżdżają ludzie z całej Polski i nie tylko. W stolicy województwa śląskiego odbywa się wiele różnych koncertów rockowych, popowych, metalowych i muzyki klasycznej czy elektronicznej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poznaj repertuar nadchodzących wydarzeń muzycznych w Spodku!

Koncerty w katowickim Spodku – zobacz, na jakie wydarzenia muzyczne warto się wybrać w najbliższym czasie

Katowicki Spodek to koncertowe centrum miasta. Z Eko Taxi Katowice można podjechać niemal pod samo wejście do budynku. Podróż taksówką to bardzo dobra opcja, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że chętnych na koncerty w Spodku jest wielu. Podróż taksówką to bardzo dobra opcja, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że chętnych na koncerty w Spodku jest wielu. Spora liczba osób jako środek transportu wybiera tramwaj czy autobus, przez co te pojazdy są mocno zatłoczone. Wcale nie mamy więc gwarancji, że także uda nam się wsiąść i dotrzeć na koncert na czas, nie wspominając już o wątpliwej wygodzie podczas takiego przejazdu. O wiele bardziej komfortowy będzie kurs taksówką. Warto wiedzieć, że Eko Taxi to jedna z najtańszych firm taksówkowych w Polsce i ceny za oferowane przez nią przejazdy zawsze są atrakcyjnie niskie. Opłata początkowa za kurs wygodną taksówką z zieloną koniczyną na karoserii przy zamawianiu przejazdu przez centralę lub aplikację o każdej porze dnia i nocy wynosi 5,44 zł. Na jakie koncerty w Spodku warto zakupić bilet?

„Grzegorz Ciechowski – Spotkanie z Legendą”

9 października odbędzie się wyjątkowy koncert poświęcony Grzegorzowi Ciechowskiemu. W trakcie tego niezwykłego wydarzenia wystąpią najznamienitsi polscy wykonawcy w towarzystwie Orkiestry Adama Sztaby i Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej. Razem z nimi na koncercie w katowickim Spodku wystąpią: Justyna Steczkowska, Igor Herbut, Kasia Kowalska, Natalia Nykiel, Kasia Wilk, Skubas i Piotr Cugowski. Imprezę poprowadzi Piotr Metz. Organizatorzy zaznaczają, że oprócz świetnych wrażeń muzycznych koncert zapewni publiczności niezwykłe doznania wizualne. Bilety na to wydarzenie można kupić w cenie od 79 zł.

Koncert Bonnie Tyler

Bonnie Tyler już od 40 lat zachwyca międzynarodową publiczność. Do dziś można usłyszeć w radio takie przeboje jak „It’s a Heartache”, „Holding out for a hero” czy „Total Eclipse of the Heart”. Bonnie Tyler zagra koncert w katowickim Spodku 20 października. Niesłabnącą sławę artystka zawdzięcza swojemu charakterystycznemu, lekko zachrypniętemu głosowi i niebanalnej, magnetyzującej osobowości. Jej koncert w Katowicach to gwarancja pozytywnych wrażeń! Bilety są dostępne w cenie od 99 zł.

(tekst sponsorowany)

 

Kategoria artykułu: Ciekawostki

Tagi: , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.