Blebox Dimmerbox – Ściemniacz do żarówek LED 230 V z WiFi

Od niedawna na rynku sprzedaży pojawił się najmniejszy na świecie ściemniacz WiFi do żarówek LED 230V marki Blebox. Od samego początku wzbudził ogromne zainteresowanie wśród potencjalnych klientów. Otrzymywaliśmy mnóstwo zapytań dotyczących Dimmerbox’a od Bleboxa. Klienci chcieli poznać zasadę jego działania, jakie urządzenia można nim ściemniać oraz jakich jest gabarytów.
W krótkim okresie czasu stał się niezwykle popularnym rozwiązaniem do ściemniania źródeł światła LED i nie tylko. Prostota jego obsługi oraz samej instalacji powodują, iż użytkownik, który nie miał nigdy styczności z elektroniką, będzie potrafił go podłączyć.

Czym jest Blebox Dimmerbox i do czego służy?

Jest to urządzenie znanego producenta Blebox, który produkuje moduły do tworzenia inteligentnego domu.

Dzięki niemu możemy sterować żarówkami LED 230V dzięki pobranej z internetu aplikacji wBox. Dimmerbox działa przy pomocy sieci WiFi.

Są dwie opcje sterowania:

  1. Sterowanie w zasięgu udostępnionej przez urządzenie sieci,
  2. Sterowanie z każdego miejsca na ziemi (wymagany jest dostęp internetu w smartfonie).

Zasilany jest napięciem 230V i mieści się w każdej puszce fi60.

Użytkując sterownik dimmerBox możesz bez problemu dostosować poziom natężenia światła do Swoich potrzeb. Nastrojowa kolacja, wieczorowy seans czy interesująca lektura – przesunięcie palcem wirtualnego suwaka, spowoduje zmianę strumienia światła na mocniejszy lub słabszy.

Długa praca żarówki!

Wbudowana opcja soft-start nie jedyną pozytywną reakcją na komfort użytkownika, (światło po starcie zapalane jest niezwykle płynnie), lecz także znacząco wpływa na długość pracy żarówki (jeżeli jest zastosowane źródło światła z włóknem żarowym).

Czy żarówki LED można ściemniać?

Tak! Żarówki ledowe można ściemniać. Jest wymagana do tego specjalna żarówka LED z oznaczeniem na pudełku DimmableŚciemnialna, Takie żarówki żarówki są nieco droższe, lecz pozwalają na płynną regulację światła. Szukajmy więc źródeł ledowych z napisem Dimmable.

Żarówki LED przystosowane do ściemniaczy

Żarówka ledowa przystosowana do ściemniacza kosztuje w granicach 20-25zł. Cena jest także zależna od jej mocy. Im moc większa tym żarówka droższa. Najbardziej popularna jest żarówka LED 10W – 806 lumenów.

Ile kosztuje Blebox Dimmerbox?

Blebox DimmerBox to koszt 179zł. W zależności od zapotrzebowania, jest możliwość zastosowania dobrego rabatu. Produkt możesz zamówić tutaj: https://wroled.pl/sciemniacz-zarowek-wifi-blebox-dimmerbox

Prosimy wysyłać zapytania – [email protected]

Podsumowanie

Ogromna ilość zalet tego produktu i zadowolenie wszystkich klientów, świadczą o tym, iż jest to najlepszy dostępny produkt w swojej kategorii. DimmerBox jest przystępny cenowo oraz objęty 5-letnią gwarancją. Każdy z dotychczasowych klientów, którzy zakupili to rozwiązanie, poleca ten produkt znajomemu czy rodzinie. Jako dystrybutor Blebox’a, często się o tym fakcie przekonujemy.

(tekst sponsorowany)

 

Kategoria artykułu: Ciekawostki

Tagi: , , , ,

reklama

Komentarzy (3)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.