Odmień swój salon! Wybierz odpowiedni narożnik

Salon to oprócz kuchni najważniejsze pomieszczenie w każdym domu. To tutaj zazwyczaj jadamy wspólne posiłki, relaksujemy się, a także przyjmujemy gości. W niewielkich metrażem mieszkaniach, salon pełni równie często funkcję sypialnianą dla właścicieli.

Kolorowy zawrót głowy – trendy kolorystyczne 2018

Każdy sezon rządzi się własnymi prawami, a ściślej rzecz ujmując – kolorami. Co roku Instytut Pantone raczy nas nową odcieniem, który według największych projektantów i znawców świata mody będzie tym najmodniejszym. Rok 2018 upłynąć ma pod hasłem światła ultrafioletowego. Kolor fioletowy to jeden z najtrudniejszych kolorów. Zestawianie go z innymi kolorami, może być kłopotliwe, jednak nie jest jak się okazuje niemożliwe. Fiolet świetnie czuje się w obecności różnych odcieni żółci, a także zieleni. Szczególnie upodobał on sobie soczystą zieleń, która była kolorem roku 2017 Instytutu Pantone. Greenery, bo to o nim mowa, nie odchodzi więc do lamusa, lecz dopełnia w tym roku ultrafiolet.

Przegląd ofert – narożnik na każdą kieszeń

Narożniki nowoczesne pod względem designu oraz rozwiązań funkcjonalnych królują w polskich sklepach meblowych od lat. Dzisiaj nikt nie wyobraża już sobie salonu bez okalającego wszystkich blaskiem narożnika. Ceny kanap narożnych są bardzo zróżnicowane i zazwyczaj zależne są nie tylko od materiału wykonania, ale również od wielu innych czynników. Za najważniejszy z nich uznać można proponowaną powierzchnię spania. Brak możliwości rozłożenia narożnika zazwyczaj znacznie obniża jego cenę, ponieważ wiąże się z brakiem dodatkowej szuflady zlokalizowanej pod meblem.

Brak regulowanych zagłówków, a także poduszek to kolejny aspekt znacznie „tnący koszty”. Część osób samodzielnie dobiera poduszki oraz inne akcesoria ozdobne, jednak efekt końcowy nie zawsze jest zadowalający. Na nie mniejszą uwagę zasługuje również renoma marki. Bardziej znane firmy zazwyczaj sprzedają produkty w wyższych cenach. Jednak podczas zakupów pamiętajmy, że nie zawsze droższy oznacza lepszy.Osobom, które chcą nieco zaoszczędzić polecamy zakupy w Meble Arkadius. To sklep internetowy z meblami w których dostawa jest bezpłatna. Można wybierać spośród 176 modeli narożników – różne wzory i kolory.
Tutaj zobaczysz filmik

Tekst sponsorowany

Kategoria artykułu: Ciekawostki

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.