reklama

Mamy bilety na jelczańską Brazylianę!

Jak już informowaliśmy, w hali jelczańskiego Centrum Sportu i Rekreacji zagrają w sobotę 12 sierpnia młodzieżowe reprezentacje Polski i Brazylii

Kibice z naszego powiatu przeżyją prawdziwą siatkarską ucztę, bo to aktualnie najlepsze drużyny na świecie w tej kategorii wiekowej. Dla naszego zespołu, prowadzonego przez trenera Dariusza Daszkiewicza, to prestiżowe spotkanie z Brazylijczykami jest finałowym etapem przygotowań do mistrzostw świata juniorów starszych (U-23), które będą rozgrywane od 18 do 25 sierpnia, w egipskim Kairze.

– Koniec fazy przygotowawczej do imprezy najwyższej światowej rangi gwarantuje szczytową formę naszych zawodników, co powinno przełożyć się na jakość sparingowego widowiska – zapewnia Stanisław Łopaciński, wiceprezes Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej, współorganizatora wizyty młodzieżowych reprezentacji Polski i Brazylii w powiecie oławskim.

W składzie polskiej drużyny, która w hali CSiR spotka się towarzysko z Brazylią, będzie ośmiu zawodników, którzy pod wodzą trenera Sebastiana Pawlika sięgnęli niedawno po tytuł mistrzów świata U-21: Tomasz Fornal, Norbert Huber, Szymon Jakubiszak, Łukasz Kozub, Bartosz Kwolek, Mateusz Masłowski, Jarosław Mucha i Jakub Ziobrowski.

Reklama

Sparingowy mecz młodzieżowych reprezentacji Polski i Brazylii organizują wspólnie: Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, Fundacja „Aleja Gwiazd”, Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej oraz Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice.

Wstęp do hali CSiR na mecz Polska – Brazylia jest płatny. Organizatorzy zapewniają, że przygotowali bilety na każdą kieszeń. Ceny wahają się od 15 zł (miejsce stojące) do 60 zł (za miejsce siedzące w sektorach B i C). Nie przewidziano biletów ulgowych. Tylko dzieci do lat 6, które nie zajmują miejsca siedzącego, będą wchodziły bez biletów.

***

Dla internautów, zaglądających na nasz gazetowy portal, mamy dwie podwójne karty wstępu. Jedno podwójne zaproszenie można zdobyć, wysyłając maila na powiatowa@gmail.com. W treści wiadomości należy krótko uzasadnić, dlaczego właśnie Tobie powinniśmy dać bilet dla dwóch osób.

WYNIKI podamy w poniedziałek (7 sierpnia) – jeżeli zdobędziesz wejściówkę – powiadomimy Cię odpisując na maila.

AKTUALIZACJA (7 sierpnia) – zabawa zakończona – podwójną wejściówkę otrzymuje pani JUSTYNA KRAWCZYK

Kolejna możliwość zdobycia wejściówki na ten mecz będzie dla naszych fanów na facebooku. Zaglądajcie w najbliższych dniach na: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/

(KAT)

Kategorie: Sport

Tagi: ,,,,,,,

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.