reklama

ZWiK informuje o odprowadzaniu wód deszczowych z dróg i ulic

ZWiK Sp. z o.o. w Oławie informuje, iż w zakresie prawidłowego odprowadzania wód deszczowych z dróg, odpowiada za drogi miejskie i w nich sukcesywnie dokonuje czyszczenia wpustów ulicznych zgodnie z harmonogramem przedstawianym na stronie internetowej Spółki (tutaj).

Chwilowe zakłócenia w odbiorze wód deszczowych ZWiK usuwa na bieżąco w miarę posiadanych zasobów, jednakże przypadku intensywnych opadów deszczu, Spółka nie może w jednym czasie interweniować we wszystkich miejscach wymagających jej reakcji, za co serdecznie przeprasza i liczy na Państwa wyrozumiałość i cierpliwość.

Informujemy, że na terenie Oławy występują również drogi, za które odpowiadają podmioty inne niż ZWiK. Do dróg tych należą drogi: prywatne, powiatowe, krajowe i wojewódzkie. Wśród takich dróg są między innymi ul. Kutrowskiego, 1 Maja, 3 Maja, 11 listopada, Opolska, Broniewskiego.

Reklama

W przypadkach stwierdzenia zakłóceń w odbiorze wód deszczowych prosimy o kontaktowanie się z podmiotami wskazanym w „Wykazie dróg i ich zarządców na terenie miasta Oława”.

(ZWiK)

Kategorie: Aktualności,Aktualności,Archiwum,Najnowsze,Wydarzenia

Tagi: ,,,,

Komentarzy (2)

  1. Małgorzata

    „……..ZWiK usuwa na bieżąco w miarę posiadanych zasobów….” – bardzo śmieszne ha ha ha!!!!!! ZWiK i na bieżąco????!!!!!! Przecież to się wyklucza.
    Mam nieodparte wrażenie, że w tej instytucji wszystko zależy od czyjegoś ” chce mi się – nie chce mi się ” według mnie jest tam tyko jedna Pani której się chce której się chce , ale ona sama ZWiK nie pociągnie.

    Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.