reklama

Perfekcyjne zakończenie Dni Koguta

Rewelacyjnym koncertem zespołu Perfect zakończyły się tegoroczne Dni Koguta – bardzo udane. Wieczorny koncert powinien zadowolić wszystkich. Były piosenki z nowej płyty, ale i wspólne śpiewanie wielkich przebojów, w tym nieśmiertelnej Autobiografii. Pogoda wreszcie dopisała.

Kategorie: Aktualności,Aktualności,Najnowsze,Wydarzenia

Tagi: ,,,

Komentarzy (27)

 1. Z całym szacunkiem dla Perfectu, tak jak niecierpliwie czekałem na ich koncert, tak też nie mogłem się doczekać końca… Fatalne nagłośnienie, bas za głośno, gitary gdzieś ginęły i w brzmieniu brzęczały jak jakaś jolana na eltronie, potężny zestaw bębnów brzmiał jak weselny polmuz – stopa rozwleczona, werbla nie było, tomy jak kartonowe pudła – zepsuć takie gary… a to ponoć ich człowiek za gałkami. Realizator wideo powinien trochę teledysków i koncertów oglądać w celach edukacyjnych, bo jak gitarzysta gra solo to nie pokazuje się dupy basisty tylko eksponuje to co w tym momencie najbardziej widowiskowe. Nie mogę złego słowa powiedzieć o samej grze muzyków to czołówka polskiego „grania”, ale tempa w których zagrali swoje najbardziej dynamiczne utwory to chyba odzwierciedlenie ich wieku 🙂 I ktoś kiedyś śpiewał, że trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść… a może to był koncert dla niewiele świadomego, małomiasteczkowego tłumu, który i tak się nie połapie w kiepskości wykonu. A tak liczyłem na Perfect…

  Komentarz
  • Skoro wszystko jest na ,,NIE” to coś tam robił.Nie pasuje małomiasteczkowość i ten tłum to może-Londyn.
   Nie wszyscy są tak wytrawnymi znawcami sztuki jak Ty.Pozdrawiam.

   Komentarz
   • Bo żeby móc się wypowiadać na dany temat to trzeba go poznać w całości. Dlatego wyczekałem do końca 🙂 A uwierz mi, że na „kilku” koncertach w swoim życiu byłem i „kilka” już zagrałem więc wiem co mówię… 🙂 Natomiast co do małomiasteczkowości to raczej zarzut w stronę artysty 😉 Tak to prawda, nie wszyscy znają się na tym co artysta prezentuje i dlatego nie potępiam tych, którym się podobało, lecz wystawiam swoją skromną recenzję właśnie artyście i „zapleczu”. Czuję się do tego uprawniony bo trochę mam o tym pojęcie i daję sygnał artystom i zapleczu, że nawet w małej mieścinie trzeba się starać, choć wiem z muzycznego doświadczenia, że nie zawsze gra się na 100% 😉 Pozdrawiam fanów Perfectu – ważne, że wam się podobało !!!

    Komentarz
  • Jest podobna i co z tego. Pamiętaj gościu że na pewne sprawy nie mamy wpływu a z pewnością na to jak wyglądamy.Wygląd zewnątrzny nie jest ważny tylko liczy się charakter człowieka. A o tym zapominamy. A koncert super, super, super.

   Komentarz
 2. A CZY POZNAMY ROZLICZENIE FINANSOWE IMPREZY?

  ILE TO WSZYSTKO KOSZTOWAŁO? ILE PIENIĘDZY POSZŁO Z MIEJSKIEJ KASY POPRZEZ CENTRUM SZTUKI, ILE WPŁYNĘŁO OD SPONSORÓW DE FACTO I „SPONSORÓW” BĘDĄCYCH SPÓŁKAMI SAMORZĄDOWYMI?
  ILE WRESZCIE WYŁOŻYŁA WENA?
  NA TE PYTANIA ODPOWIEDŹ ZE STRONY URZĘDÓW I PROWADZINYCH PRZEZ BIE ORGANÓW JEST OBOWIĄZKOWA (DOSTĘP DO INFORMACJI PUBLICZNEJ). ZADAWANIE TAKICH PYTAŃ TO OBOWIĄZEK MEDIÓW I NGO.

  Komentarz
 3. Moim skromnym zdaniem zgadzam się co do nagłośnienia tragedia! Czy rewelacja no nie wiem stare szwagier Perfektu tak nowe tragedia!!! Co do Neonówki to ostatnio parę lat temu było znacznie lepiej teraz oddalona kaszana odświeżony kotlet z tv znany na pamięć poza ostatnim skeczem rewelacja, reszta kicha na odwal się nagłośnienie żenada gorzej niż źle były plany do powrotu pseudo amfiteatru kilka lat temu, teraz zgania się wszystkich na asfaltową patelnie w słońcu gorzej być nie mogło. Generalnie całe dni koguta tegoroczne mogę ocenić w skali do 10na 5i tylko tyle albo aż ale ważne że się podobało

  Komentarz
  • A jest w ogóle coś co Ci się podobało? To chyba nasza narodowa przywara-całe życie tylko narzekać. Pozdrawiam.

   Komentarz
 4. Z roku na rok te imprezy co raz słabsze, chyba trzeba już podziękować ekipie rządzącej BBS-PO, ta formuła już się wypaliła, czas na innych ludzi, młodych i energicznych, a nie młodzieniaszków grających w oldbojach.

  Komentarz
   • Jak myślisz czy pisząc o osobach „INNYCH” miałem na myśli byłych posłów lub obecnych radnych? Czy pisząc o osobach „MŁODYCH” mogłem mieć na myśli osoby mające 60 lat, lub będące w okolicach 40-tki?
    Dopóki wy w tej platformie towarzyszu nie nauczycie się podstawowych umiejętności jak czytanie ze zrozumieniem i leczenia w zakresie od 1 do 100 to o wygranych wyborach możecie co najwyżej pisać w komentarzach na powiatowej i to wszystko co możecie.
    Czy Magda zagłosowała kiedykolwiek przeciwko burmistrzowi? Czy Ania jak była radną w radzie miasta to zagłosowała kiedykolwiek przeciwko burmistrzowi Październikowi?
    Ja sobie nie przypominam.
    Osoby poklepujące obecny układ władzy po plecach i czerpiące z tego profity w postaci stanowisk nie są nam już potrzebne.

    Komentarz
 5. gienek bez spodenek

  haltura.ja bylem na depeche mode w londynie.80 tys ludzi na stadionie westham united.I nawet zamach terrorystyczny byl a w olawie tego niema

  Komentarz
 6. Brak urody u innych to nie temat do dyskusji na tym forum. Zajmijcie się ludzie czymś pożytecznym np.poczytajcie coś ciekawego lub wyjdźcie na spacer. Koncert był cudowny i tylko to się liczy. Każdy wygląda jak wygląda i koniec dyskusji. Czasami ludzie którzy nie prezentują się atrakcyjne są przesympatycznymi osobami a ci atrakcyjni zdarza się że są niemili.

  Komentarz
 7. Jeśli brak urody jest jedyną wadą człowieka, to tylko można się cieszyć. Ważne jest żeby być szlachetnym człowiekiem.

  Komentarz
 8. Czepianie się wyglądu kogoś przy temacie artykułu dotyczącego koncertu to totalny bezsens. Na wygląd nie masz wpływu! Czy to tak trudno pojąć?

  Komentarz
 9. Urodą się nie zajmujcie tylko czymś pożytecznym. Wy już ludzie problemów nie macie?Co was obchodzi jak ktoś wygląda.Akurat wygląd zewnętrzny od nas nie zależy.

  Komentarz
 10. Ludzie krytykujecie urodę innych, krytykujecie wszystko. Czy przynosi wam to satysfakcję? Czy wy naprawdę musicie być tacy?

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.