reklama

Kamila Woźniak – szóstoklasistką roku!

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 5 w Oławie wygrała VIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Szóstoklasista roku”. Nie było łatwo, bo poziom był wysoki, a konkurencja deptała po piętach

Konkurs składał się z kilku etapów – ustnych i pisemnych. W finałowych zmaganiach spotkało się 9 uczniów. Kamila Woźniak świetnie radziła sobie w testach pisemnych, problemów nie sprawiały jej także pytania jury. Zdobyła 38 punktów. Tuż za nią z wynikiem 36 punktów uplasowała się Aleksandra Januszkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 4. Na trzecim miejscu po dogrywce z Krzysztofem Karasiem ze Szkoły Podstawowej nr 2, uplasował się Miłosz Chudek ze Szkoły Podstawowej nr 8.

Organizatorem konkursu jest SP nr 5 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, w jury zasiadali nauczyciele szkół biorących w nich udział, przewodniczącą była nauczycielka „Piątki” Elżbieta Zborowska.
Główną nagrodą w konkursie był rower. Gratulujemy Kamili i pozostałym laureatom!

Reklama

Więcej – w kolejnym papierowym wydaniu „GP-WO”

Monika Gałuszka-Sucharska

Kategorie: Aktualności

Tagi: ,,,,,

Komentarzy (12)

 1. No i dobrze że takie osoby jak Magda są promowane na tak dużej ilości zdjęć pod artykułem. Brawo dla niej za wspieranie uzdolnionych uczniów.

  Komentarz
  • Ładni, europejscy. Dla nich czerwone dywany!Są Oni, potem długo, długo nic i dopiero reszta ich świty i pozostali.

   Komentarz
 2. Burmistrz z małżinką są ładni i europejscy. Najpierw oni potem długo nic, potem reszta świty.Ciekawe czy za rok dalej będzie lans tej pary na czerwonych dywanach czy raczej koniec życia w blasku fleszy.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.