reklama

Co robić w trudnych sytuacjach finansowych? Dowiedz się od KUKIZ 15

Oławscy działacze Kukiz 15 organizują wykład dla mieszkańców. Zapisy już trwają

Problemy z finansami, długami, oszustwami kredytowymi mogą dotknąć każde gospodarstwo domowe.

– Chcemy przygotować dla mieszkańców Oławy darmowy wykład na temat „Zadłużenia polskich gospodarstw domowych”- m.in możliwości i sposobów restrukturyzacji oraz czego warto się wystrzegać przy podpisywaniu różnego rodzaju umów – mówi Marcin Turek z Kukiz 15. – Po zakończeniu wykładu słuchacze będą mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na związane z tematyką problemy.

Reklama

Wykład poprowadzą osoby specjalizujące się w branży prawniczej związanej z rynkiem wierzytelności. Odbędzie się 24 czerwca w sali konferencyjnej OWE „Odra”, początek o godz. 14.00.

Z uwagi na problemy techniczne z numerem telefonu podanym w ogłoszeniu uruchomiliśmy drugi numer i adres mailowy 537 135 395 , kukiz15olawa@wp.pl , pod którymi to również będziemy prowadzić zapisy.

(MON)

Kategorie: Aktualności

Tagi: ,,,,,,,,,

Komentarzy (4)

 1. Marcin Turek

  Szanowni Państwo,
  z uwagi na trudności techniczne dotyczące zapisów na wykład, wynikające z winy operatora usług telefonii komórkowej uruchomiliśmy drugi nr. tel. 537 135 395 oraz adres e-mailowy: kukiz15olawa@wp.pl
  Zapisy trwają do 10 czerwca, więc zapewne każdy z Państwa zdąży z dokonaniem zgłoszenia.

  Serdecznie zapraszamy.

  Marcin Turek
  Kukiz’15 Oława

  Komentarz
 2. Grzegorz S.

  Bardzo ciekawy temat, ale widzę, że dla gazety ważniejsze jest napisanie o tym, że nowoczesna ustaliła to co wszyscy w Oławie wiedzą od dawna. A szkoda.

  Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.