reklama

Nowoczesna będzie pytać mieszkańców

Oławskie koło Nowoczesnej Ryszarda Petru organizuje spotkanie pod nazwą „Porozmawiajmy o Oławie”

 

Jak informuje Adam Szczeciński, w sobotę 6 maja w specjalnie oznaczonym punkcie oławianie będą mogli powiedzieć o tym, co chcieliby zmienić w mieście, co zrobić, a co im się podoba w Oławie. Członkowie partii zapytają o ich o najważniejsze – ich zdaniem – sprawy dla miasta i powiatu. Wnioski zostaną zebrane na specjalnej tablicy. Każdy będzie mógł przedstawić swój pomysł, powiedzieć co go denerwuje, zaproponować zmiany

Reklama

– Liczy się realny udział mieszkańców w sprawach osiedli, dzielnic, miasta i powiatu – informuje koło Nowoczesnej. – Czas na większe włączenie obywateli w decyzje, w kształtowanie strategii miasta, mieszkańcy muszą mieć poczucie, że miasto rzeczywiście dba o ich interesy. Wnioski ze spotkania pomogą stworzyć listy priorytetów w dzielnicach i katalog działań dla miasta, a także zarys strategii na przyszłość.

Spotkanie odbędzie się godzinach 12.00 – 15.00 w Rynku w Oławie (łącznik w pobliżu siedziby PKO prowadzący na plac Piłsudskiego do Urzędu Gminy)

(MON)

Kategorie: Aktualności

Tagi: ,,,,,,

Komentarzy (20)

 1. Ta Nowoczesna jest śmieszna. Żeby zapytać o coś mieszkańców na ulicy muszą się z tym afiszować w gazecie? Może jeszcze potem fotorelację wrzucą jak stoją i zaczepiają mieszkańców? Żenada.

  Komentarz
 2. podobno pan kwiatkowski i oławska nowoczesna zabiegają u burmistrza i chcą startować z list BBS ale burmistrz byłby głupi gdyby się zgodził bo sama nazwa wskazuje że BBS jest bezpartyjny i z żadną partią nie wiązał się dotychczas wiele by stracił burmistrz Oławy gdyby wziął na listy nowoczesną co to za partia że członkowie nowoczesnej oława chcą startować z list lokalnego stowarzyszenia

  Komentarz
  • Śmiech na sali, ale co im pozostało, żeby realnie wystartować i się liczyć w wyborach to trzeba wystawić kandydata na burmistrza, czyli obsadzić 11 okręgów w wyborach do rady miasta. Czyli to znaczy, że potrzeba przynajmniej 12 osób, a oławska nowoczesna ma ich może połowę z tego, więc co im pozostało? Gdyby taka egzotyczna koalicja doszła do skutku to byłby koniec i nowoczesnej i bbsu w Oławie.

   Komentarz
 3. Od początku było wiadomo iż n jest sztucznie wykreowanym tworem, miejscem do miekkiego lądowania. I to widać po oławskim kole, tego nowośmiesznego tworu. Skoczkowie z oławskiej platformy obywatelskiej, pod logiem n będą teraz działać dla dobra mieszkańców. Ci ludzie nie mają żadnych szans w lokalnej czy krajowej polityce.

  Dobrze, że chociaż gazeta zadbała o odpowiednie tło, dla tej nowośmiesznej sprawy. Będzie kolorowo i wesoło. I śmiesznie.

  Komentarz
 4. to po co w ogóle powstawała NOWOCZESNA by teraz startować z BBS?
  W moich oczach straciliby resztki szacunku gdyby chcieli startować z BBS
  Po to zakładali Nowoczesną by startować z Nowoczesnej kwiatkowski nie miałby honoru gdyby poszedł z BBS

  Komentarz
 5. To oni nie wiedzą co jest dla mieszkańców dobre, że muszą sami się pytać to co ci ludzie robią w polityce
  w tej nowoczesnej to są jacyś dyletanci i frajerzy co nie mają własnych pomysłów

  Komentarz
 6. Frischmann nie pójdzie na współpracę z Nowoczesną lub platformą bo za dużo by stracił
  ludzie w Oławie zawsze wiedzieli że jest to stowarzyszenie lokalne i sprawy partii nie interesują ich
  Nowoczesna powinna startować, ale jako Nowoczesna a nie ukrywać się pod innymi szyldami

  Komentarz
 7. Marzyciel-myśliciel

  Dom uciech by się przydał. Tego brakuje w mieście i czerwonych latarni, to sobie życzę.
  Kraju wolnego od karierowiczów, to mi się marzy.

  Komentarz
 8. Realne szanse ma tylko PO. Poparcie nareszcie wzrasta i to są obiecujące prognozy. Oława musi dać szansę PO .A pomysł nowoczesnej to zadziała na niekorzyść burmistrza.

  Komentarz
 9. Burmistrz z żoną dbają tylko o swój biznes. Kampanię na nową kadencję zaczęli już w dniu wygranej. Nie sądzę żeby burmistrz chciał być kojarzony z nowoczesną. Przecież poparcie tej partii bardzo bardzo bardzo spadło.

  Komentarz
 10. Nowoczesna, jeżeli chce być serio traktowana i walczyć do powrotu dawnych notowań w rankingach, to MUSI wystawić swojego kandydata na funkcję burmistrza. Nowoczesna w Oławie już powinna szukać ludzi na listy do wyborów samorządowych.

  Komentarz
 11. Drogi gościu – klakierze PO. PO to okręt,który tonie. Wszscy Ci tworzący zaś Nowoczesną to uciekinierzy z PO tacy ktorzy próbują się tylko gdzieś przykleić aby coś zyskać. Najpierw niech ze sobą się dogadają bo z tego co słyszałem to byli jedni którzy tworzyć mieli Nowoczesną to zostali wyrzuceni przez tych drugich. Jakaś żenada. Parodia i kupa śmiechu na starcie.Mam nadzieję, że ludzie powiedzą NIE tej bandzie PO i Nowoczesnej. W Oławie będzie liczyła się tylko silna prawica. Z pewnoscią PIS ale mam też nadzieję, że nie pod wodzą Zdzisława, który wiecznie przegrywa. Czy w PISie nie ma młodych, świeżych ludzi w Oławie? Jeśli nie PIS to Kukiz’15. Z tego co się orientuję to Pan Turek i była Inicjatywa są w tym ugrupowaniu. Ludzie młodzi i wykształceni więc myślę , że będą przynajmniej trzecią siłą w mieście i zastąpią niektórych śmiesznych radnych. Oławie potrzebni są mądrzy ludzie a nie tacy co idą do rady aby mieć na spłatę kredytów.

  Komentarz
 12. Gościu a tobie folia i plastikowe znaczki kodu? Co pocisz się bo możesz do rady się nie dostac i na kredycik nie będzie?

  Komentarz
 13. Mnie nie bo ja mam wy…ne na te parę groszy diety ale wielu z radnych niporadnych z brakiem jakichkolwiek kompetencji i elementarnej wiedzy jest tam właśnie tylko dal tych paru groszy i ich zaboli najbardziej;)

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.