reklama

Znowu wśród najlepszych! Nasi dziennikarze i portal!

Kolejny już raz udowadniamy, że nasi dziennikarze są wśród najlepszych w kraju. Dodatkowo portal gazeta.olawa.pl otrzymał nominację i znalazł się wśród siedmiu najlepszych lokalnych portali informacyjnych

 

„SGL Local Press” – to najważniejszy doroczny konkurs dla dziennikarzy gazet lokalnych. 16 marca odbyła się uroczysta gala w warszawskim Zamku Królewskim. Zdobyliśmy aż cztery nominacje. W kategorii dziennikarstwo specjalistyczne – Jerzy Kamiński za artykuł „Tysiąc złotych komornik chce za ściągnięcie złotówki”, w kategorii wywiad i inne gatunki publicystyczne – Kamil Tysa, za rozmowę  „Z miłosierdziem to my mamy problem”, gazeta została wyróżniona w kategorii specjalna okładka 25-lecia, wśród najlepszych znalazł się również nasz portal.

Reklama

Wyróżnione artykuły przeczytasz tutaj: 1071,85 zł komornik naliczył za odzyskanie 1 zł! http://www.gazeta-olawa.pl/informacje/59645-107185-zl-komornik-naliczyl-za-odzyskanie-1-zl/

Z miłosierdziem to my mamy problem http://www.gazeta-olawa.pl/informacje/59642-z-milosierdziem-to-my-mamy-problem/

Rok temu też byliśmy nominowani (Monika Gałuszka-Sucharska i Agnieszka Herba) obiecywaliśmy wtedy, że będziemy trzymać poziom i dbać o to, aby teksty naszych dziennikarzy znów znalazły się w czołówce najlepszych materiałów prasowych, znanych z łam gazet i portali lokalnych. Słowa dotrzymaliśmy i znów obiecujemy, że będziemy starać się, aby „Gazeta Powiatowa-Wiadomości Oławskie” była wśród najlepszych gazet lokalnych w kraju.

Jury wybierało spośród blisko pół tysiąca prac. Oceniali je Renata Gluza, Mariusz Kowalewski, Grzegorz Kopacz, Andrzej Grygiel, Marzanna Zielińska, Andrzej Poczobut, Marcin Kowalczyk. Jury przewodniczył Mariusz Szczygieł.

Kategorie: Aktualności,Ważne

Tagi: ,,,,,,,,,,,,,,,,

Komentarzy (1)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.