reklama

Dni Koguta 2017. Znamy artystów!

Natalia Nykiel, Perfect i… Zobacz kto wystąpi na Dniach Koguta!

W tym roku imprezę zaplanowano na 17 i 18 czerwca.

17 czerwca

Reklama

• Majka Jeżowska godz. 17.00 – blok muzyczny dla dzieci
W roku bieżącym część programu artystycznego dedykowana jest najmłodszym mieszkańcom. Ze specjalnym programem muzycznym wystąpi Majka Jeżowska. Artystka od wielu lat zajmuje się komponowaniem i wykonywaniem piosenek skierowanych do dzieci i niezmiennie pozostaje najlepsza w repertuarze muzycznym dla najmłodszych. W 1984 wykorzystała tekst Agnieszki Osieckiej „A ja wolę moją mamę”, do którego skomponowała muzykę i nagrała piosenkę pod tym samym tytułem, która zyskała dużą popularność, a artystkę skłoniła do wydania płyty z przebojami dla dzieci. Od tamtego czasu kolejne pokolenia uczą się i bawią przy utworach Majki Jeżowskiej. Specjalnie dla nich 17 czerwca Majka Jeżowska wystąpi na Miasteczku podczas I.Dnia Święta Miasta.

• The Dumplings godz. 19:30 – polski duet muzyczny, wykonujący muzykę electropop. Początkowo zdobył popularność, jako fenomen internetowy, publikując swoją twórczość na kanale YouTube. W 2014 zespół wydał swój debiutancki album No Bad Days, który miał swoją premierę 13 maja i został nagrodzony Fryderykiem za fonograficzny debiut roku.

• Natalia Nykiel godz. 21:00 –  wokalistka, autorka tekstów, muzyk. Mocnym krokiem weszła na muzyczny rynek. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem 2014 roku.

18 czerwca

• VI Oławski Zlot Pojazdów Zabytkowych  – Oławski Zlot Zabytkowych Pojazdów wpisał się już na stałe w kalendarz corocznych oławskich imprez. Zapraszamy na VI edycję tego wydarzenia.

• Kabaret Neonówka godz. 18:30 – polski kabaret, założony w 2000 przez grupę wrocławskich studentów. Przez pierwsze kilka miesięcy działalności funkcjonował pod nazwą To-Niemy. Kabaret porusza głównie tematy społeczne i polityczne. 18 czerwca Neonówka wystąpi wraz z zespołem „Żarówki”

• Perfect godz. 20:00 – polski zespół rockowy, założony w 1977 roku. Największą popularnością cieszył się do rozwiązania w 1983 roku. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, Autobiografia. W 1993 roku zespół reaktywował muzyczną działalność i występuje do dziś.

(kt)

 

Kategorie: Aktualności,Aktualności,Kultura,Najnowsze,Wydarzenia

Tagi: ,,,,,,,,,

Komentarzy (8)

 1. Proponuję, żeby w tym roku parking dla odwiedzających zlot pojazdów burmistrz wyznaczył u siebie pod domem, a nie mieszkańcom Rynku, 1 Maja, Kasprowicza i Kamiennej.

  Komentarz
 2. Od 30 min próbuję znaleźć gdzie to się odbędzie…Czy nikt nie wpadł na to, że dla osób spoza Oławy słowo „miasteczko” nic nie mówi? Żadnego adresu na żadnej stronie.

  Komentarz
  • Dojazd od strony ul. Sienkiewicza albo basenu, tj. 1 Maja 33a. Tyle teorii 🙂 – w praktyce może być ciężko z wjechaniem.

   Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.