reklama

Kobiety szalały na BOYS! Zobacz ZDJĘCIA i VIDEO

O godzinie 18 zakończył się koncert zespołu BOYS. To był prezent z okazji Dnia Kobiet. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski w Oławie. W tej chwili gwiazda disco polo z hali OCKF w Oławie pojechała do Gaci, ponieważ taki sam prezent  mieszkańcom gminy Oława zrobił wójt. Tutaj na koncert mogą przyjść również panowie.

 

Foto i video Grzegorz Jankowski

Reklama

 

Kategorie: Aktualności,Aktualności,Galeria,Najnowsze,Wydarzenia

Tagi: ,,,,,,,

Komentarzy (37)

 1. Czego nie zrobi się dla zdobycia głosów. Burmistrz sam z dala od discopolo ale wybory wkrótce a ta muzyka w Oławie jest popularna. Jakie miasto taka muzyka. Przynajmniej jego Violetta się dobrze bawiła.

  Komentarz
 2. I tym sposobem poziom kulturalny Oławy zjechał do poziomu Gaci. Ale, faktycznie, skoro stolce samorządowe zdobywa się tak niewielką liczbą głosów, „warto” sypnąć z budżetowej kasy nawet na takich wykonawców.
  PS
  Poraża autentyczny zachwyt fanek.

  Komentarz
 3. Nie wiem czy zauważyliście , że w tej kadencji obaj włodarze trzymają się jak ,,bracia”, czy to dobrze dla naszego miasta?Nasz nowy burmistrz najpierw miał doradcę a teraz ma mentora,szkoda tylko, żę kultura w naszym mieście sięgnęła disco polo , czy naprawdę nasze władze w mieście nie maja pomysłu jak uświęcić ,, święto kobiet” według własnego projektu?

  Komentarz
 4. Jak się komuś nie podoba to niech nie komentuje a zresztą tacy ludzie się zawsze znajdą aby tylko kogoś obgadac. Wszystkie Kobiety się bardzo dobrze bawiły i oby takich zespołów było więcej w Oławie.Bo przynajmniej ta muzyka jest do zabawy a nie jakieś szarpidruty.

  Komentarz
  • Szczujesz na PiS bez żadnego powodu. Siejesz nienawiść i dzielisz Polaków. Oto obraz „dobrego postkomunisty”

   A tak na marginesie, czy ten prezent to wójt gminy oława zapłacił z własnej kieszeni, czy z budżetu gminy? Zrobił nam prezent za nasze pioeniądze? To w jego gacianym stylu.

   Komentarz
 5. Kicz? A przepraszam bardzo na weselach Wielmożni Panowie przy muzyce Mozarta się bawią? Jak zrobili coś innego w Oławie to źle, jak nie robią nic też źle, Polaczki Cebulaczki….

  Komentarz
 6. No właśnie, „Polaczki Cebulaczki”, a w tym przypadku raczej Polki cebulaczki…
  Ale czemu się dziwić? Na weselach (nawet miejskich), na balach u posła i innych notabli, na wieczorkach tanecznych w knajpach króluje właśnie taka „muzyka”. I to jest problem ogólnopolski – nie tylko Polski B.
  Trudno się dziwić, że ktoś trzepie na tym kasę (Polo TV i „artyści” z tej i podobnych stajni), zbija tanim kosztem polityczny kapitał (burmistrz, wójt), łapie lajki (np. media). Z drugiej strony nie ma prawie żadnych działań, które świadomość estetyczną w społeczeństwie mogłyby podnieść. Kiedyś ludzie przynajmniej trochę wstydzili się swoich fascynacji taką prymitywną muzyką. Teraz wielu wydaje się to „trendy” i jeśli zwraca się im uwagę na problem bezguścia i jarmarcznej tandety, to reagują świętym oburzeniem.
  Nie ma innego wyjścia niż edukowanie tłuszczy. Edukacja i jeszcze raz edukacja. Może za kilka lat nasze polskie małomiasteczkowe imprezy zaczną przypominać te z krajów cywilizowanych, a poczucie dobrego smaku i wyrobienie muzyczne stanie się wartością.

  Komentarz
 7. Panowie opanujcie się. To chyba dobrze, że coś w Oławie się dzieje? Że miasto nie umiera śmiercią naturalną tylko staramy się je trzymać jeszcze przy życiu. Bo obecnie to nie ma nawet gdzie normalnie na piwo pójść ze znajomymi. A takie atrakcje są fajne. Wam się to nie podoba, więc nie chodzicie na coś takiego, ale nie krytykujcie osób, którym taki rodzaj rozrywki się podoba i dobrze się z tym czują. Te osoby nie krytykują Was, że wolicie, np. iść w sobotę do Tropicu i nawalić się jak za życia nastolatka, czy zwyczajnie usiąść z piwem przed telewizorem. Te Panie miały swoje święto i spędziły je tak jak chciały – przecież nikt ich tam nie zaciągnął siłą. Więc zachowajcie zbędne i dosyć nie na miejscu komentarze dla siebie. Czasem warto przemyśleć pewne rzeczy zanim się je wygłosi 🙂

  Komentarz
 8. Ale wiocha myślałam ,że na boys już nikt nie chodzi.Burmistrz mógł się bardziej postarać a nie najtańszym kosztem obdarowywac kobiety,chyba zasługujemy na coś więcej niż boys!!

  Komentarz
  • Przecież tu chodzi tylko o głosy. Burmistrz chyba nawet nie wiedział do końca który to jest zespół Boys. Wójt chociaż dobrze się orientuje w temacie discopolo. Kampania rozpoczęła się na dobre. Ale zobaczymy kto wygra. Ja wierzę że PO.

   Komentarz
 9. „nie ma nawet gdzie normalnie na piwo pójść ze znajomymi”
  Poważnie? Ja znam co najmniej jedno takie miejsce. Na poziomie. Bez mordobicia, tanich panienek/nażelowanych chłoptasi i prostackiej muzyki. Warto zapłacić parę złotych więcej, tylko najpierw trzeba do tego dojrzeć.

  Komentarz
  • Idź do Hotelu Sobieski. Pyszne jedzenie,piękny wystrój i przystępne ceny. Dla mnie najlepsze miejsce w mieście.

   Komentarz
 10. Akurat nie Sobieskiego miałam na myśli – nie lubię kryształów i złoceń.
  Polecam browar Probus – warzone na miejscu zdrowe piwo, fajne przekąski i kultura (zero wioski).

  Komentarz
 11. Słabo się robi jak się czyta krytyków tego koncertu . Idźcie na „Klątwę” tam jest pełna kultura. Jak ktoś się bawi przy disco polo to wieśniak i cham a jak inni się obnażą i wysmarują gó..em to jest sztuka !

  Komentarz
 12. Było supcio.. Wyszalałam się.. Disco ponad wszystko.. Kto nie tańczy ten z policji.. Dobrze było bez facetòw pełna kulturka wśròd Pań 🙂 Panowie nie zazdtoście nam i nie kiczujcie tu.. 😛 Frekwencja była duża więc wszystko w temacie.. Pozdrawiam do następnego.. 😉

  Komentarz
 13. Przeraża mnie fakt, że wśród niektórych ludzi panuje totalny brak tolerancji. Lubię tą muzykę, będę ją słuchać, ale jak czytam te komentarze to tracę wiarę w ludzi… Jedni lubią metal, inni disco polo ale czy to świadczy że ktoś jest gorszy? „…Kiedyś ludzie przynajmniej trochę wstydzili się swoich fascynacji taką prymitywną muzyką… ” a czy ja robię coś złego? Kogoś krzywdze? Nie! Po prostu lubię inny rodzaj muzyki, polecam wyciągnąć kij ze swoich czterech liter – żyje się naprawdę łatwiej 🙂

  Komentarz
 14. Oławianko, nie chodzi o to, czy ktoś jest gorszy. Jest po prostu uboższy estetycznie. To jest smutne. I wcale nie dziwię się, że tego nie rozmiesz. Obyś kiedyś zrozumiała, ale to samo się nie zrobi. Niektórym się udało. Kwestia wiary w siebie i w ludzi.

  Komentarz
 15. Kobiety się tak cieszyły jakby były na występach Chippendales a to był zwykły zespół z PeGeeRu. Lider o przykrótkich nóżkach, całość ubrani w piżamy. Wiocha.

  Komentarz
 16. Powiem Wam , że żal dupy Was ściska niesamowity… Co w tym złego, że przyjechał zespół DiscoPolowy , co z tego że dziewczyny dobrze się bawiły.. Ja się ciesze że w Oławie coś się dzieje.. Niech nawet będzie to zespół ze stajni od wujka Stasia z pasikurowic,, to nie ma znaczenia… Większość z Was to typowy pies ogrodnika jak widac… ahhh, szkoda słów..

  Komentarz
  • Rudolfiku, nie pisz farmazonów. W Oławie „się zadziało”, bo burmistrz zapłacił z naszej wpólnej kapusty za rozrywkę dla tej części elektoratu, która może na niego zagłosować. Inteligentne i wartościowe kobiety śmieją z takich zagrywek, a repertuar „zespołu” Boys traktują w kategorii egzotyki.

   Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.