reklama

24-latek aresztowany za ucieczkę z miejsca wypadku

Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali sprawcę wypadku drogowego, do którego doszło w nocy z 9 na 10 września na trasie między miejscowościami Piekary a Nowy Dwór. Kierujący samochodem marki Citroen wyprzedzając 15-latkę jadącą rowerem, potrącił ją i zbiegł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy.

O tym zdarzeniu pisaliśmy kilka dni temu. tutaj: http://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/66931-potracil-15-latke-uciekl-poszukiwani-swiadkowie-wypadku/ – Przed godziną 1.00 w nocy w minioną niedzielę, policjanci pełniący służbę na terenie gminy Jelcz-Laskowice, jadąc trasą między Piekarami a Nowym Dworem zauważyli leżącą w rowie, zakrwawioną dziewczynę – mówi podinsp. Alicja Jędo z KPP w Oława. – W pobliżu poszkodowanej znaleźli rower. Funkcjonariusze  powiadomili  o zdarzeniu dyżurnego policji. Przed przyjazdem pogotowia ratunkowego udzielili pomocy. Dziewczyna miała rozległe obrażenia głowy i nogi.  Została zabrana do szpitala. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy starannie zbierali informacje na temat okoliczności wypadku i zabezpieczali wszystkie ślady, pomocne w namierzeniu sprawcy.  Po kilkunastu godzinach skrupulatnej pracy operacyjno-procesowej,  funkcjonariusze  z Jelcza-Laskowic, uzyskali informację o miejscu pobytu sprawcy. Samochód należący do mężczyzny miał uszkodzenia odpowiadające śladom zabezpieczonym na miejscu zdarzenia. Policjanci zatrzymali 24-latka, był nietrzeźwy, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.  Mężczyzna przyznał się do postawionych mu zarzutów. Na czas prowadzonego postępowania 24-latek decyzją sądu został aresztowany na dwa miesiące.

Kategorie: Na sygnale

Komentarzy (13)

 1. I bardzo dobrze niej juz odpowiada za czyny ! Czemu mialby z wolnej stopy ! Oby wymiar sprawiedliwości okazał sie sprawiedliwy!

  Komentarz
 2. Niech odpowiada i płaci za swój głupi błąd i niech płaci za wszystko nawet leczenie dziewczyny .powinni mu prawko zabrać do końca życia i zapłacić karę grzywna i też dla państwa itd .

  Komentarz
  • Nigdy nie miał prawka więc widząc ile był krytyk i polemik wobec rodziców poszkodowanej za niedopilnowanie córki ,więc niech teraz rodzice winnego poniosą konsekwencje za niewychowanie syna i udostępnienie pojazdu.

   Komentarz
 3. Prawidłowo odrazu do pierdla a nie z wolnej stopy i oby tak szybko stamtąd nie wyszedł , a rodzicom poszkodowanej życzę wywalczenia jak najwyższej kary.

  Komentarz
  • Mam nadzieję że się mylisz i że od 5 wystartuje w zwyż ja bym mu dała najmniej 15 przecież on tą dziewczynę pozostawił na śmierć!!!!

   Komentarz
 4. Sprawca z symptomem Pokolenie „róbta co chceta”! Świat wszedł w zakręt historii przed nadejściem nowej epoki. O schyłku obecnej świadczą typowe objawy: zanik moralności i dobrych obyczajów, hedonizm, zinstrumentalizowanie człowieka do roli znajomego dawcy lajków na zbuku, a odejście od budowania prawdziwych relacji i więzi międzyludzkich. Młody człowiek zamiast przyjaciół szuka popularności i poklasku. Robi to bezmyślnie kopiując i uskuteczniając w codziennym życiu najgorsze, celebryckie wzorce. Oczywiście jest cała masa wartościowych młodych ludzi, inteligentnych i odpowiedzialnych. Ale jak kiedyś opozycja polityczna „zeszli do podziemia”. Za to wszędzie najbardziej widoczny i najgłośniejszy jest pospolity cham! Po latach zaczynam podzielać poglądy jaśnie pana hrabiego z 1 odcinka „Janosika” o konieczności nie żałowania bata. Przez ostatnie ćwierć wieku społeczeństwo ten bat miało w nosie, a teraz zbieramy plony pełne kąkolu!

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.