reklama

Kilogram marihuany i złodziej na urodzinach

W miniony weekend jeden z mieszkańców obchodził 18. urodziny. Do bawiących się na imprezie na chwilę dołączył złodziej

Dyżurny KPP w Oławie zgłoszenie o kradzieży przyjął 10 września rano. Pokrzywdzeni domyślali się, kto mógł zabrać ich rzeczy. Podczas imprezy, odbywającej się na ogrodach działkowych skradziono dwa telefony komórkowe, aparat fotograficzny i damską torebkę – łączna wartość 3300 złotych.

Policjanci pojechali do mieszkania podejrzanego mężczyzny, który 9 września dołączył do bawiących się na osiemnastce. – Funkcjonariusze usłyszeli dźwięk tłuczonego szkła i zauważyli, jak z okna budynku ktoś wyrzuca różne przedmioty – mówi podinsp. Alicja Jędo z KPP w Oławie.

Reklama

Były to rzeczy pochodzące z kradzieży. – W trakcie interwencji odzyskano skradzione na urodzinach przedmioty i przekazano właścicielom – dodaje Jędo.

W mieszkaniu 27-latka policjanci znaleźli też ponad kilogram marihuany i kilkadziesiąt telefonów komórkowych. Teraz policjanci sprawdzają źródło, z którego pochodzą. Oławianinowi postawiono zarzuty kradzieży mienia, posiadania znacznej ilości środków odurzających i udzielania ich innym. Grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności

(AH)

Kategorie: Na sygnale

Komentarzy (16)

 1. Bzdury piszecie! Rzeczy nie odzyskała policja. Policja zjawiła sie na miejscu dopiero po 3 zgloszeniu i wtedy rzeczy byly już dawno odzyskane. I tak naprawdę gdyby nie bezposrednia interwencja poszkodowanych policja do dzisiaj by do dealera nie dotarła. Nieładnie tak przypisywać sobie zasługi…😠

  Komentarz
  • Yak – Jak można być takim kretynem? Jak to jest być takim kretynem? Wiele pytań jedna odpowiedź: EFEKT PATOLOGICZNEJ RODZINY.
   Ten dupek sam sobie na to zapracował.

   Komentarz
  • „Yak” po co komentujesz w taki sposób jeżeli nie wiesz jak było ? Mógł nie kraść jeżeli poszkodowani wiedzieli gdzie go szukać. Odzyskali część rzeczy po swojemu i zadzwonili po policje ponieważ nie mogli odzyskac reszty. Nie gadajcie ludzie pierdół bo was tam nie bylo wiec nic o tym nie wiecie, a napisany artykuł jest tak napisany bo nie może być inaczej.
   Ps. Obyś zdechł…

   Komentarz
 2. Jestem Ciekaw co za „Tłuk” tak sobie narobił kłopotów…
  Widocznie Pycha wygrała i kretyństwo!!! Brak słów.
  Lepiej żeby młodzież paliła „Trawkę” niż faszerowała się DOPALACZAMI.

  Komentarz
 3. Ładnie do gąsiorka napchał, tu ogromna pochwała.
  Wniosek nasówa się sam.
  Należy społeczeństwo leczyć z kleptomanii.

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.