reklama

Fot. (WK)

Podejrzany o morderstwo już w rękach policji!

Dzięki sprawnej pracy policji z Jelcza-Laskowic, Oławy i Wrocławia zatrzymano 26-latka z Jelcza-Laskowic podejrzanego o morderstwo 49-letniego Piotra. O sprawie pisaliśmy w poprzednim wydaniu GP-WO” – 24 sierpnia w artykule „Pobity na śmierć?”. Ukryte w krzakach zwłoki 49-letniego Piotra znalazła podczas porannego spaceru z psem mieszkanka Jelcza-Laskowic. Artykuł w całości wciąż dostępny jest tutaj: http://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2017-08-24

Dzisiaj w Jelczu-Laskowicach w godzinach przedpołudniowych odbyła się wizja lokalna z udziałem podejrzanego. Zdjęcia poniżej:

Reklama

Więcej informacji w papierowym wydaniu „GP-WO”, które ukaże się 7 września.

(WK)

Kategorie: Na sygnale

Tagi: ,,,,,,,,,,,,,,

Komentarzy (22)

 1. Życie jest czymś najwspanialszym, najpiękniejszym co mogło nam się przydarzyć! Ważne, aby iść przez nie z godnością. Jak wiemy nie każdemu się to udaje. Jednak bez względu na nic, nikt nie ma prawa nas go pozbawiać i to na dodatek w tak brutalny sposób. Smutno mi bardzo z powodu odejścia Piotrka, tym bardziej, że stało się to w tak głupi sposób. W tym smutku jest jednak nutka zadowolenia spowodowana sprawną akcją policji, która ujęła sprawcę. (może nie był sam?)

  Komentarz
 2. jest podejrzany o morderstwo czy pobicie ze z skutkiem śmiertelnym? bo to ważne za pobicie grozi mu o wiele mniej

  Komentarz
 3. o matko bosko!

  Nie ma czegoś takiego jak „morderstwo”.
  Podejrzewany czy osoba podejrzana? Zarzut był?
  Poza tym o zabójstwo czy pobicie kwalifikowane przez następstwo śmiertelnego skutku?
  Może redakcja w końcu wynajmie dobrego prawnika do konsultowania tekstow? Bo to az razi.

  Komentarz
  • Żeś się popisał. Jak w łańcuchach jest to albo odbywający karę pozbawienia wolności albo tymczasowo aresztowany. A jak tymczasowo aresztowany to znaczy, że po zarzutach a jak po zarzutach to podejrzany.
   Morderstwo to kwalifikowany typ zabójstwa studenckie pierwszego roku.

   Komentarz
   • Jajo prawda.
    Morderstwo nie jest kwalifikowanym typem zabójstwa.
    Tutaj w ogóle nie ma do czynienia z typem kwalifikowanym zabójstwa. Typy kwalifikowane to tylko zabójstwo ze szczególnym okrucienstwem, wziciem zakladnika, zgwalceniem, rozbojem, wiecej niż jednej osoby, w wyniku motywacji zaslugujacej na szczególne potępienie albo z użyciem materiałów wybuchowych

    Moze być także zatrzymanym. Istnieje tez cos takiego jak przymusowe doprowadzenie. Czyt.kajdanki =/= t.a.albo odbywanie kary.

    Trzeba bylo słuchać Kaczmarka, Sienkiewicz czy Giezka. Bo durnoty piszesz.

    Pierwszy rok byl daaaaaawno.

    Komentarz
    • Wyklucz zabójstwo w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie, albo ze szczególnym okrucieństwem nie znając akt.
     Kajdanki owszem, ale widzisz orle na pierwszym zdjęciu, że ma spięte ręce i nogi, czyli tzw. łańcuchy?

     Z. Sienkiewicz trzeba było słuchać, a nie H. Sienkiewicza.

     Co ma przymusowe doprowadzenie do wizji lokalnej?

     Komentarz
 4. „Ukryte w krzakach zwłoki 49-letniego Piotra znalazła podczas porannego spaceru z psem mieszkanka Jelcza-Laskowic.” – gdybym był prokuratorem nie wahał bym się postawić zarzutów nieumyślnego spowodowania śmierci (w najlepszym wypadku dla oskarżonego), skoro po całym zajściu ciało zdołał ukryć. Działał świadomie. Musi niestety ponieść konsekwencje.

  Komentarz
 5. Ten zbój to katolik. Żaden islamista, ani obcokrajowiec np. z Ukrainy. Im więcej religii w szkole i mediach tym ludzie dla siebie gorsi.

  Komentarz
 6. O **rwa !!

  Przecież to Grzesiu N. masakra !!
  Dwa tygodnie temu się z nim na dreptaku witałem wrócił z Angli. Całe życie był prześladowany w szkole przez rówieśników gnębiony, bity , opluwany wszystko co najgorsze. To miało wpływ na tak makabryczną zbronie. Jestem w szoku

  Komentarz
  • Też go znam. Był moim sąsiadem w dzieciństwie. To prawda znęcali się nad nim na podwórku i w szkole.. Pewnie to wszystko też miało jakiś wpływ na to jakim zrobił się teraz „człowiekiem”..Ale wątpię że więzienie coś w nim zmieni. Jednak nie mnie to oceniać..sprawiedliwość musi być!

   Komentarz
 7. Jeśli chodzi o to kto i poco to tylko mogę powiedzieć że około tygodnia temu wiedzieliśmy że ktoś w tej sprawie został zatrzymany jak na tą chwilę się wszystko okazało prawdą

  Komentarz
 8. …..widać niezłą ustawkę z prasą…..kto dopuścił do publikacji takich zdjęć z pełnym wizerunkiem podejrzanego…..przecież już mieszkańcy ,,go kojarzą,, z imienia i nazwiska…..czy ktoś myśli o jego np. rodzicach….amatorszczyzna

  Komentarz
  • Zygfrydzie! 1. Wskaż chociaż jedno zdjęcie z pełnym wizerunkiem mordercy.
   2. Gosc zakatował na śmierć człowieka a ty sie martwisz, że ktos go rozpoznał… zalosne to.

   Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.