reklama

Po burzy…

Wczoraj około 19.00 nadciągnęły czarne chmury i po tym było już tylko gorzej, ulewa i porywisty wiatr spowodowały w niektórych miejscach zniszczenia. Czytelnik podsyła zdjęcia połamanych drzew w nadodrzańskich lasach pod Oławą.

Też chcesz wysłać do redakcji zdjęcia? Mail: powiatowa@gmail.com

Reklama

Jak zwykle podczas dużych opadów nieprzejezdna była ulica 1 Maja, Pani Aleksandra przesłała krótkie video

A tak się zaczęło…

Kategorie: Na sygnale

Tagi: ,,,,,,,,,

Komentarzy (5)

 1. Miasto zalene, domy podtopione, ale co tam. Po co nam sprawna burzowka i pompy? Lepiej baseny budować za grube miliony.

  Komentarz
 2. Akurat pokazany na filmiku fragment ulicy to droga pod zarządem miasta i po każdych większych opadach widać nieudolność w zarządzaniu miastem przez obecną ekipę BBS-PO.

  Komentarz
 3. Już od chyba ponad 30 lat nie widziałem pracującej na Oławie pogłębiarki, szczególnie chodzi o odcinek gdzie rzeka płynie przez miasto. Dno jest zamulone, a przez to poziom wody podwyższony. Przy gwałtownych i dużych opadach woda z kanalizacji burzowej zamiast spływać do rzeki jest wręcz cofana do miejskiej burzówki, powodując podsiąkanie i podtapianie piwnic, a na drogach mamy rwące potoki, . Kiedy urzędnicy zarządów czy spółek wodnych wezmą się za pogłębianie koryt rzecznych zamiast tych z” +” ? Z dawnych lat pamiętam co roku pracującą na Oławce koparkę rzeczną. Ale to było b. dawno i chyba nieprawda?! Zresztą paskudna komuna wtedy rządziła, a nie demokratyczne „róbta co chceta”

  Komentarz
 4. Niech władza zobaczy jak wyglądają kratki ściekowe kilka dni po ulewie !!!!!! I nic nie robi bo po co …

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.