reklama

Niebezpiecznie na skrzyżowaniu

Oława

Przed godziną 22.00 doszło do wypadku na skrzyżowaniu w pobliżu marketu Kaufland. Auto osobowe zderzyło się z motocyklem. Ze wstępnych informacji wynika, że ucierpiał kierowca motocykla. Na miejscu pracują straż pożarna, pogotowie i policja, która ustala, co wydarzyło się na skrzyżowaniu. Mieszkańcy będący w pobliżu zdarzenia twierdzą, że auto wyjeżdżało z ulicy Iwaszkiewicza i uderzyło w motocyklistę, jadącego ulicą Wiejską.

Aktualizacja. Sprawcą wypadku jest 50-letni kierowca samochodu renault laguna, który nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście, jadącemu ulicą Wiejską. Poszkodowany to 41-letni mieszkaniec gminy Jelcz-Laskowice. Ma złamaną nogę, kość ramienia i ogólne potłuczenia.

Reklama

Kategorie: Na sygnale

Tagi: ,,,,,,,

Komentarzy (17)

 1. Iwaszkiewicz

  Gdzie jest ulica Szymanowskiego??? I jak jadąc ulicą Wiejską, można jechać w stronę ulicy Wiejskiej???

  Komentarz
 2. To jest wyjazd z ul. Iwaszkiewicza na Wiejską. Szymanowskiego nie ma wyjazdu na Wiejską.
  Po prostu dawca nerek grzał i się nadział, tyle w temacie.

  Komentarz
 3. Zdarzenie /bo nie wiadomo wypadek czy kolizja/ miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Wiejska – J.Iwaszkiewicza 🙂 Pozdrawiam bezstresowych Redaktorków 🙂

  Komentarz
 4. abc sam jesteś szajba jak nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj osobowy wymusił i wjechał z bok prowadzącego skuter 100 % wina kierowcy prowadzącego samochód i tyle w temacie zdrówka dla kierowcy skutera 🙂

  Komentarz
 5. Dlaczego piszecie że „auto wyjeżdżało i uderzyło w motocykl” zamiast napisać że kierowca samochodu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i spowodował wypadek. Co – głupio napisać że motocykliści są sprawcami jedynie 10 do 20 procent wypadków? Pewnie dlatego że autor artykułu też jeździ samochodem….

  Komentarz
 6. Gdyby motocyklista jechał zgodnie z przepisami to by zdążył wyhamować.
  A tak dawca nerek się nadział, oby kręgosłup miał cały i do zdrowia wrócił. Pozdrawiam.

  Komentarz
  • Moto-Jelcz-Olawa hools

   jestem po przeszczepi nerki, jak można nazywać ludzi dawcami organów. Życzę dobrego samopoczucia. Pozdrawiam.

   Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.